Westworld
Geass
Üye
http://fularsizentellik.com/journal/2017/1/20/westworld

Diziyi güzel yapan şeyleri de sorunlu olduğu tarafları da baya açık bir şekilde gösteren okuması zevkli bir yazı.

Beğenenler: Astus

kurtkapankurtkapan
Üye
tolstoyevskinin her şeyi güzel yaw
TaxmanTaxman
Üye
sonunda oturup izledim, 10/10 eğlendim sonu bonbaydı.

twistlerin hiçbirini de görmedim ya hızlı izlediğimden ya da mallığımdan zaar.

NesteressNesteress
Üye
Hızlı izlediğindendir. Reddit'te 3 .bölümden sonra, son bölümde olacakları tahmin eden adamlar vardı. Ne kadar gözünü kapatıp denk gelmemeye uğraşsan da görüyorsun bir şekilde
TaxmanTaxman
Üye
diziyle alakalı hiçbir şeyi bilmiyordum zaten. iyi de oldu böyle, game of thrones'a dönmesin çıkacak sezonda ne olacak her şeyi biliyorum ak

Beğenenler: Nesteress

Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
ben twistlerin her birinden ayrı ayrı haz almıştım
Spoiler:
bernard'ın aslında bir host olması, yetmeyip üstüne bernard'ın arnold'un bir kopyası olması, siyahlı piskopat adamın william olması, wyatt ve dolores'in aynı kişi olması ve o final.. dumurdan dumura koşarak aar tatmin oldum ben açıkçası

ama bernard'ın farkedilmemesi beni biraz rahatsız etti. adam(arnold), ford ile birlikte parkın iki yaratıcısından biri sonuçta, kimse mi bilmiyor adamın cismini, neye benzediğini vs. tamam çok uzun zaman geçmiş aradan ama yine de
FaironFairon
Üye
Aynı anda yüzbinlerce kişiyle haftalarca tartışmak ile tek başına hızlı izlemek arasında fark olur illa ki.
JerryJerry
Üye
Nesteress dedi:

Hızlı izlediğindendir. Reddit'te 3 .bölümden sonra, son bölümde olacakları tahmin eden adamlar vardı. Ne kadar gözünü kapatıp denk gelmemeye uğraşsan da görüyorsun bir şekilde

Bu da bir çeşit anlatım tarzı ancak çok fazla dizi ve filmde görmeye başladığımız için sıkıntı çıkıyor. Normalde bölümler içine ipuçlarını yedirerek, finalde "aaa, ben bunu nasıl göremedim" etkisi yaratmayı amaçlıyorlar ama insanlar artık bunu beklediği için yemiyor.

kurtkapankurtkapan
Üye
yeeeeeesss yeess

Beğenenler: Geass

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
önce bu

discussioncontroller