Sosyal içerik paylaşım platformu YAZAR aranıyor.
umitakkalay
Üye
Kendi çabalarımla kurmuş olduğum sosyal içerik paylaşım platformuna yazar arkadaşlar aramaktayım. Sistem geliştirilmeye açık olduğundan dolayı çeşitli özellikler zamanla eklenecektir.

Biraz web sitesinden bahsetmek gerekirse başlıktan da anlaşılabileceği gibi insanların aradıkları her ne varsa bulabilecekleri forum kültürünü taşıyıp ta yeni jenerasyona ayak uyduran bir sistem. Bir nevi Onedio diyebiliriz. Tabi ki olan bir sistemin rakibi olmak çok zor zaten bizim amacımız rakip olmak değil fazlasıyla değişik yönlerini olan bu web sitesini güzel insanların buluşabileceği bir çatı haline getirmek. Paylaşılan tüm bilgilerin doğruluğu %100 önem taşımaktadır.

Bu yüzden bilgisi olduğunu zanneden insanlara değil tam anlamıyla kendi hakim olduğu konuda içerik yazmak isteyen takım arkadaşlarına ihtiyacım var.

Çok edebiyat yaptın gelelim fasülyenin faydalarına derseniz. ben bu web sitesine daha google adsense dahi çekmedim. Ayağımızı yere sağlam basmak için google'a teklif bile yollamadım reddedilmeyi sevmeyen bir yapım var. Gidipte antin kuntin reklam siteleriyle çalışmak istemiyorum. Ben kazandığım takdirde çalıştığım herkes kazanacak. Amaç kemik yapıyı oluşturacak takım arkadaşlarını bulabilmekte.


Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlar konu altına;


*Yaşını ve yaşadığı şehri
*Hangi kategoride bilgi sahibi olduğunu
*Günde girebileceği içerik sayısını paylaşırsa sevinirim.

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
mayış ne kadar?
CaturdayCaturday
Üye
mmm seks
GlitchGlitch
Üye
Bi kere onedio gibin bir şey diyince kaybettin.İnsan buzzfeed falan der bari.
Ortamlarda onedio türevi deme :)
DharkanDharkan
Üye
Bulunduğu ortama göre değişir

Buzzfeed ne diyecek çok insan var
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
ikisi de birbirinden kanser olduğu için pek bir fark yaratacağını sanmıyorum
kurtkapankurtkapan
Üye
onedio, ekşi lite olabilirdi. app üzerinden haber ve geyiği güzel harmanlayabilirlerdi

anketler ve diğer saçmalıklardan kurtulmamayı seçtiler

yazık oldu
DharkanDharkan
Üye
kurtkapan dedi:anketler ve diğer saçmalıklardan kurtulmamayı seçtilera.k.a Parayı seçtiler
emrebabaniz
Üye
selam http://www.teknokenar.com/ bekleriz :)
emrebabaniz
Üye
TEKNOKENAR – TEKNOLOJİ HABERLERİ BURADA

http://www.teknokenar.com/

image

En güncel haberleri en kolay yol ile bulmak artık çok kolay. Sitemize giriş yaparak okuduğunuz tüm haberler tamamen sizin bilgilenmeniz, bilgi edinirken ise eğlenmenizi hedeflenerek yapılmıştır. Tabi bu haberler son cümlesine kadar olduğu gibi doğru, dürüst ve çarpıtılmamış haberlerdir. Herhangi bir şekilde haberler de çarpıtılma eksiltme veya bir oynama yapılmadan paylaşılıyor sizin ile. Tabi resmiyetimizi korumak ile birlikte samimi sıcak ve cana yakın bir üslup kullanıyoruz haberlerimizde. Çünkü haberler de çok fazla resmi dil kullanmak aslında hepimiz için bir eksidir. Haber okurken hiçbir insan sıkılmak istemez çünkü. Bizde bunu bildiğimiz için Teknoloji Haberleri yazarken bile aynı ciddiyeti ve samimiyeti elimizden bırakmıyoruz.
Sanat, spor, sinema, tarih, bilim aklınıza gelebilecek daha ne kadar konu olur ise olsun tüm bu konular hakkında en son güncel haberleri ve daha fazlasını sitemize giriş yaparak edinip görebilirsiniz. Haberler hiçbir zaman bitmeyecek bir konudur. İnsanoğlunun varlığını sürdürdüğü süre içerisinde her zaman var olacaktır ve her zaman da çağ ne çağı olur ise olsun en önemli nokta da kilit bir rol oynayacaktır. Böylesine derin bir geçmişe ve geleceğe sahip olan bu konu için basit demek ya da basit gibi göstermek tamamen saçmalık olup insanları kaldırmanın bu sektöre sıçramaması için uğraşıyoruz. İnsanlar Teknoloji Bloğu istediği zaman maalesef bu habercilik anlayışı ile
FirewingFirewing
Üye


Sitemize giriş yaparak okuduğunuz tüm haberler tamamen sizin bilgilenmeniz, bilgi edinirken ise eğlenmenizi hedeflenerek yapılmıştır.


Spoiler:
imageHaber okurken hiçbir insan sıkılmak istemez çünkü.


Spoiler:
imageBöylesine derin bir geçmişe ve geleceğe sahip olan bu konu için basit demek ya da basit gibi göstermek tamamen saçmalık olup insanları kaldırmanın bu sektöre sıçramaması için uğraşıyoruz.


Spoiler:
imageSon olarak,


...sizin ile....
...haberler de...
...Bizde...
...nokta da...
...
..
.Ana unsuru birileri ile yazılı basın vasıtasıyla iletişim kurmak olan habercilik gibi bir işe el attıysanız, en önemli kriteriniz kullanılan dile hakim olmaktır.

Beğenenler: funky_boy

discussioncontroller