Magzter E-dergi Abonelik Sorunu
asdfck
Üye
Merhabalar,

Lafı uzatmadan hemen konuya geçmek istiyorum. Yıllık dijital Oyungezer dergisi aboneliğinde Magzter indirim yapmış. Ben de bundan faydalanmak istiyorum. Lakin;

1. Magzter'in Oyungezer'e özel hazırladığı Android uygulamasında her ne kadar aylık dergi 3.60 liraya gelecek dese de ödeme ekranında ( Google üzerinden) benden 58,99 lira kesmeye çalışıyor. Yani dergi aylık 4,90 liraya geliyor. Bu indirim ödeme ekranında 59 lira dese de daha sonraki aşamalarda düşecek mi yoksa gerçekten bir yanlışlık mı var?

image
image

2. Magzter'in internet sitesinden aboneliği almaya kalktığımdaysa yine aynı indirimi gösteriyor ama kredi kartı bilgilerim doğru olsa da bana girdiğim bilgileri tekrar gözden geçirmemi söylüyor ve ödeme başarısız oluyor. Ödeme bilgileri kısmında "State"i tekrar Turkey giriyorum ve posta kodum da Amerika'daki bir yerle aynı çıkıyor internette arattığımda. Ama ben oldum olası bu bilgilerle alışveriş yapıyorum. Lakin yine de güvenliğe takılıyor olabilir mi?

image

Normalde abonelik düşünmezdim ama fiyat uygun olunca almaya karar verdim ama kampanya kasımın 2'sine kadar geçerli o yüzden acil cevap bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
discussioncontroller