Oyungezer 109 - Kasım 2016
vicente__
Üye
En spesifik örnek kendimim. Kargo şirketi aranıp araştırılsın, kım teslim almış, dergi nerede öğrenilsin öyleyse. Size başvurduğumda bir derginin lafını yapmayıp göndereceğinizi biliyorum. Ama dijital versiyonu elimde olduğu için sorun etmiyorum. Sanırım 7 aylık falan aboneyim ama elimde 4 dergi var. Eski yıllara göre düzenlemeler vardır tabii eski abone olmadığım için kıyaslama yapamayacağım. Ama ogz forumları veya bir şikayetvari.com ziyareti ile an itibariyle bir check edilebilir bahsettigim sorunlar.

Sen cok ilgilisin özellikle son zamanlarda emeğine saygı duyuyorum ve kötü veya ağır bir eleştiri yaptığımı düşünmüyorum ama sen de abartma lütfen. Oturduğum yerden boş boş artistlik yapmak değil amacım. İlk half life incelemesinde tanışıp bu güne dek hiç sektirmeden sizi takip eden okurunuz olarak olayın içine girmek, o adresleri yapıştırıp dergileri paketlerken sana yardım etmek isterim.

Ben arkadasa bu tarz sıkıntıların olduğunu, (ki evet dediğin gibi eskisi gibi olmasa da) mümkünse dijital versiyonlu pakete abone olmasını tavsiye ettim sadece. Fiyat olarak da uygun ve oldukça kabul edilebilir bir seviyedeyken üstelik.

Dijital versiyon ilk düşürüldüğünde buna cok sert tepki veren biriydim. Okuması zevkli olmasada arşivleme açısından cok büyük bir kolaylık gerçekten. Hani light erkek değilim elimi masaya vurmam yeterli aslında :) ama Magzter olmasa hanım bu bu dergi kalabalığına ne derdi merak ediyorum :p

Hem böylece basılı versiyonunu evindeki WC'de, dijital versiyonunu da işyeri wc sinde kullanabilir güzel olmaz mı?

(Su son paragraf bir öncekinin üzerinde olacaktı ama bu dandik telefonla yazmaya çalıştım ve düzelteyim derken işler daha da karıştı). :/
kenan9593
Üye
Mng kargo, dergileri adresime getirmiyor. Her defasında şubeye gidip kendim alıyorum. Verdiğimiz dergi siparişleri için farklı kargo seçenekleri getirseniz nasıl olur?
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@vicente__ Pardon ya, sen nasıl ağır eleştiri yaptığını düşünmemişsen ben de abarttığımı düşünmemiştim yazarken :) Yanlış anlaşıldıysam affola. Ama daha önce de dediğim gibi, eğer dergin eline ulaşmıyorsa dukkan@oyungezer.com.tr'ye mail at, arkadaşlar ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. En azından ulaşmayan dergilerinin kargo takip numarasına göz atıp sıkıntının hangi noktada ortaya çıktığını belirleyebilirler.

Ama dergi paketlemede yardım etme lütfen. Kargo zarflarının bantlarını cırt cırt çıkarma işlemini çok seviyorum, ben yapacağım :)

@kenan9593 O imkanımızın pek olacağını zannetmiyorum doğrusu. Yine de bir sorayım da umutlu değilim.
DharkanDharkan
Üye
MNG Kargo, Türkiye'nin en kötü kargo firması. Hemen ardından da Yurtiçi geliyor. Başka firmayla çalışmanız mümkün değil mi yahu?

Beğenenler: Feyling

kenan9593
Üye
Dharkan dedi:

MNG Kargo, Türkiye'nin en kötü kargo firması. Hemen ardından da Yurtiçi geliyor. Başka firmayla çalışmanız mümkün değil mi yahu?

1 hafta önce 3 eski dergi siparişini vermiştim. İnternetten benim adıma teslim edildi bilgisini düşmüşler, şubeye gittiğimde dergileri bulamadılar. Yarın bir daha uğrayacağım. Bakalım ne sonuç çıkacak. Bu kargoyla bir daha dergi getirtmiyeceğim.
Aras , Yurtiçi ve Ups kargolarıyla televizyon, mobilya, Dvd, kulaklık gibi siparişler vermiştik hiç böyle sorunlarla karşılaşmadık.
Sanırım şubeden şubeye değişiyor. MNG' nin başka şubelerinde imzasız ürün teslim etmiyormuş. Anlayacagın bizim şansımıza kötüsü düştü.

DharkanDharkan
Üye
Bizim buradaki de aynı. İnternette de çok şikayet var. Ciddiyetsiz bir firma maalesef.
Project_ScorpioProject_Scorpio
Üye
kenan9593 dedi:

Mng kargo, dergileri adresime getirmiyor. Her defasında şubeye gidip kendim alıyorum. Verdiğimiz dergi siparişleri için farklı kargo seçenekleri getirseniz nasıl olur?

Benden beteride varmış.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
En iyisi PTT Kargo.
StarCrossStarCross
Üye
Keşke geçen ay ki sayının arka kapağını yapmasaydınız. 2 ay önceki de böyleydi.
DreamonDreamon
Oyungezer
StarCross dedi:

Keşke geçen ay ki sayının arka kapağını yapmasaydınız. 2 ay önceki de böyleydi.

Bu sayede dergileri biriktirip geçen ayın dergisinin bittiği bittiği yerle, sonraki ayınkini başından birleştirerek devasa tek bir dergi elde edebileceksiniz. Uzun vadede bu işlem ile dergi kırkayağı kafasında bir varlık yaratmış oluyorsunuz. Bilinçdışı değil yani o kapak tercihleri :D

Beğenenler: puraxays, edenknight, -Ö-

discussioncontroller