Oyungezer 109 - Kasım 2016
theJuDGe_41
Üye
Vee sonunda 2 mükemmel poster
PhenomenonPhenomenon
Üye
The Evil Within'i kaptım, teşekkürler OGZ nice güzel yaşlara...

Beğenenler: mit1980, edenknight

mit1980mit1980
Oyungezer

The Evil Within'i kaptım, teşekkürler OGZ nice güzel yaşlara...

İyi oyunlar. Laura'ya benden selam söyle (sarc)

Beğenenler: Phenomenon

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Aboneliğimin ne zaman biteceğini nereden öğrenebilirim?
PhenomenonPhenomenon
Üye
Ben gelen maillerimde aratıyorum
kenan9593
Üye
kenan9593 dedi:

Dharkan dedi:

MNG Kargo, Türkiye'nin en kötü kargo firması. Hemen ardından da Yurtiçi geliyor. Başka firmayla çalışmanız mümkün değil mi yahu?

1 hafta önce 3 eski dergi siparişini vermiştim. İnternetten benim adıma teslim edildi bilgisini düşmüşler, şubeye gittiğimde dergileri bulamadılar. Yarın bir daha uğrayacağım. Bakalım ne sonuç çıkacak. Bu kargoyla bir daha dergi getirtmiyeceğim.
Aras , Yurtiçi ve Ups kargolarıyla televizyon, mobilya, Dvd, kulaklık gibi siparişler vermiştik hiç böyle sorunlarla karşılaşmadık.
Sanırım şubeden şubeye değişiyor. MNG' nin başka şubelerinde imzasız ürün teslim etmiyormuş. Anlayacagın bizim şansımıza kötüsü düştü.

Maalesef eski sayılara ait 3 dergi siparişi, MNG kargo tarafından kaybedilmiş. Tekrar ücretsiz gönderilmesi için Oyungezer'e mail attım. Bakalım ne cevap verecekler.

FeylingFeyling
Üye
Kaybettiyse efendi gibi ödeyecek firma yav. Öyle saçmalık mi olur. Gerçi fiyatları sorunca "naha şu kağıt parçasını 15 liraya gönderiyoruz" diye pişkince konuşan insanlar söz konusu.
Benim de dergimi kapıma getirmediler. Hali hazırda yanlarına gideceğim icin dert etmemistim. Ama bir değil iki değil adamların pişkinlikleri.
kicknet
Üye
size sormak istediğim soruları nereden gönderebilirim
Project_ScorpioProject_Scorpio
Üye

Aboneliğimin ne zaman biteceğini nereden öğrenebilirim?

Dijital OGZ dergisinin uygulamasını aç üzerinde OKU başlığı yazan ilk ayı bul öyle hesapla başlığında ücret yazanlar senin aboneliğine girmiyor zaten ben az once baktım 10 sayıda ucretsız ındırme gozukuyordu yani üyeliğimin bitmesine 2 ay kalmış.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
kicknet dedi:

size sormak istediğim soruları nereden gönderebilirim

Yani ne sormak istediğine bağlı tabii. Dergi içeriğiyle ilgiliyse buraya yazabilirsin, abonelik vs. soruları için dukkan@oyungezer.com.tr güzeldir, eğer istersen selam@oyungezer'i veya kişisel maillerimizi de kullanabilirsin tabii...
discussioncontroller