Gwent
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
image

Beta inviteı 2 gün önce falan geldi Monsters'da Weather Control ve Scoia'tael'de de Hand Control decklerinin fakir versiyonlarını oynuyorum, The Witcher 3'yi hiç oynamadım o yüzden oradan farkı ne bilemem ama gayet keyif aldım.

Official Website
Beta Registration
GwentDB
Gwentify
Reddit Gwent
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
creiGncreiGn
Üye
2 haftadır falan ara ara bakıyorum, güzel olmasına güzel ama tek başına multiplayer oyun olmak için biraz yüzeysel sanki hala. Gerçi pek fazla kart toplamadığım için üst seviyede oynadığım söylenemez ama W3'teki haline göre daha fazla gelişmesi gerekiyor. Yoksa Gwent için yazdıkları hikayeleri oynayıp bırakırız.

Yine de güzel tabii, W3'te verdiği keyfi aynen veriyor.
YigitilhanYigitilhan
Üye
oyun baya güzel gibi duruyor benim hsm bu olcak galiba.allahını seven üzerime beta key atsın :(
CaturdayCaturday
Üye
hayır
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
SoddorathSoddorath
Üye
Caturday dedi:

hayır

Bu adam yakılmalı.
drouzzindrouzzin
Üye
Beta davetiyesi geldi ama bir hafta sonra falan yükleyip oynarım ancak. Herkese mi dağıtıyorlar artık, yoksa kendimi şanslı saymalı mıyım?
sawwormsawworm
Üye
Bugün birkaç sitede bol miktarda beta key dağıtıldı, eğer kaçırdıysanız buradan da alabilirsiniz;

https://www.gog.com/news/gwent_nilfgaard_has_arrived_celebrate_with_a_huge_beta_keys_giveaway

Beğenenler: Nesteress, CombiningPerson

YigitilhanYigitilhan
Üye
banada gelmiş baya sevindim
drouzzindrouzzin
Üye
Oyun çok dengesiz yav :( 2 level oldum, destemde 2 vuran nekker'ler var anca, karşıma 32 level adam geliyor eskel lambert falan çıkıyor ilk turdan. Level atlamadan kart açmanın yolu yoksa pay to win diyeceğim adeta.

Ya da dev yanlışlar yapıyorum, bilemedim.
discussioncontroller