Gwent
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
32 lvl'lık adama kaybetmenin pek pay to winlik yanı yok tabi de ranked değildir diye çok takılmamak gerektiğini düşünüyorum
benim başıma gelmedi daha
drouzzindrouzzin
Üye
32 level'a yenildim diye değil, her seviyede 5 kart açabildiğim için p2w gibi görünüyor dediydim. Düzgün bi deste yapana kadar bayaa zaman geçecek böyle giderse. Zaten level 3'te ne bekliyorum o da ayrı tartışılır...

Leshen kesinlikle OP. Kendi zaten güçlü, iki üç de kurt çağırıyor yanına, bi de sis atıyor. Destende Foglet varsa otomatik oynanıyor sis geldiği için. Tek turda rahat on beş puanlık kart oynanıyor. Tabii karşı tarafın da eli armut toplamıyorsa büyü falan kullanıp avlıyor o kurtları falan. Dengesiz değil de çok çabuk değişen dengeleri var gibi sanki.

Beğenenler: CombiningPerson

Üye
http://gwentlemen.com/beginners-guide-to-deckbuilding/

bir de artık gerizekalığımdan mıdır nedir, nilfgaard'la hiç oyun kazanamıyorum
YigitilhanYigitilhan
Üye
henüz giremedim ama northern kingdoms beni bekler :)
sawwormsawworm
Üye
drouzzin dedi:

Oyun çok dengesiz yav :( 2 level oldum, destemde 2 vuran nekker'ler var anca, karşıma 32 level adam geliyor eskel lambert falan çıkıyor ilk turdan. Level atlamadan kart açmanın yolu yoksa pay to win diyeceğim adeta.

Ya da dev yanlışlar yapıyorum, bilemedim.

Daily görevlerini yapmaya devam et, bi round bile kazansan daily ödülünü alman için yardımcı, maçları kazanman daily ödülünü daha hızlı almana yardımcı oluyor sadece. Daily görevleriyle günde 3-4 keg açabiliyorsun böylece.

Casual maçlar genel olarak sıkıntılı... ilk oynamaya başladığımda benim de karşıma 30 level tipler geliyordu, ranked maçlar ELO/MMR sistemi ile olduğundan dengeli maçlara denk geliyorsun.
Üye
bu daily görev dediklerin artarak giden round kazanma şeysi mi?
sawwormsawworm
Üye

bu daily görev dediklerin artarak giden round kazanma şeysi mi?

Evet, günlük alabileceğin hediyeler şu şekilde:
http://imgur.com/hbAxv5w?r

Üye
Bakındım biraz da bulamadım bir şey
bu old speartip, karşı rowda 3 veya daha fazla non-gold kart varsa, her turn iki iki vurmayacak mı?
sawwormsawworm
Üye

Bakındım biraz da bulamadım bir şey
bu old speartip, karşı rowda 3 veya daha fazla non-gold kart varsa, her turn iki iki vurmayacak mı?

Uyanmış halinde eski halinin özellikleri olmadığından vurmuyor, tekrardan uyuması (2 karşı row) ve uyanması (3 karşı row) lazım bu dediğini yapabilmesi için.

YigitilhanYigitilhan
Üye
yokmu bana deck buildde yardım etcek bir babayiğit??
discussioncontroller