Gwent
Danka FunkaDanka Funka
Üye
Keg kaybolmuyor ya, tekrar açınca da aynı kartları veriyor direkt. Bu da bende kegleri açınca değil de elimize geçince içindekilerin belirleniyor olduğu gibi bir algı oluşturdu. :D

Lost dedi:

dı fak, hikaye var demişlerdi de böyle bi şey beklemiyodum, gerçi pek göstermediler

Hikaye modu oyun tamamen çıkınca yer alacak diye biliyordum ben de. Şu anda open betada olduğunda sadece challengelar falan var single kısmında.

Dan DirikDan Dirik
Üye
Xardas dedi:

Edit: Monsters Deck'te Ge'els'in liderliği düşmüş ve yerine Unseen Elder gelmiş. Hiç beğenmedim.

Ge'els baya tırt değil miydi ya yanlış mı hatırlıyorum? Consume deckleri Dagon kullanmasın diye Kayran'ı değiştirip özelliğini de Unseen Elder'a vermişler, mantıklı bence

Faction passive'lerini kaldırmaları da baya yerinde olmuş. Bi tek Silver = Epic, Gold = Legendary olayını beğenmedim. Gerçi bütün başlangıç decklerine 4 Gold 6 Silver vermişler yine

Beğenenler: Dharkan, Caturday

XardasXardas
Üye
Ge'els'i karakter olarak beğeniyorum, onun için öyle yazdım. Leader Card iken Ge'els'ten başka Leader pek seçmiyordum. Kart özelliği de fena değildi, harpy kartları ile turu garantiliyordu.

Şimdi Nilfgaard oynamaya karar verdim sanırım. Keg'lerden de ağırlıkla Scoia'tael ve Nilfgaard için güzel kartlar çıktı.

hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye

Beğenenler: Pazarlamacı

hebelehoohebelehoo
Üye
Çok güzelmiş lan bu. Daha birkaç el oynadım ama elalemle Gwent oynamak bambaşka birşeymiş.

Başta W3'e göre çok fazla şey değiştirmişler gibi geldi ama aslında öyle değil galiba.
Dan DirikDan Dirik
Üye
Prensip olarak aynı. Her turn elinden tek kart oynamak zorunda olduğun için kart avantajı önemli, 3 rounddan 2'sini kazanman gerekiyor, kartları koyabileceğin 3 tane sıra var.

Onun dışında pek alakası yok ama W3 Gwent ile. Tek benzerliği altın kartlar hasar yemiyor, Scorch'lanamıyor vs. Bir de factionlar aynı (isim olarak). Weather kartları da aynıydı W3 ile, Open Beta'da değiştirdiler. Hatta Drought ve Ragh Nar Roog aşırı güçlü şu anda, değiştirecekler büyük ihtimalle.
PazarlamacıPazarlamacı
Üye

Bir kart oyunu için yapılmış en tanıtım videosu. lol

discussioncontroller