Hangi BF1 Stratejisini kullanarak oynuyorsunuz?
gameolog
Üye
Arkadaşlar BF1'e yeni başladım, oyunu oynarken bana yardımcı olması ve özellikle daha iyi sonuçlar elde etmek için BF1 strateji rehberi bakınmaya karar verdim.(englazcem yok) oyun alemindeki bütün kanalları ve oyun platformlarını karıştırdım, ancak "http://buzz.gamecell.com/icerik/battlefield-1-turkce-strateji-rehberi-b1" şu Strateji rehberinden daha iyisini bulamadım.

Yine de içimde kaldı, "acaba arada gözden kaçırdığım bir başka rehber var mıdır?" diye, biraz takıntılı bir insanım da bu konularda... :) biraz fikir alışverişi yapmak ve içimi rahatlatmak için sizin fikirlerinize de ihtiyacım var, siz hangi rehberi kullandınız?, + ları - leri ile belirtebilirseniz fikir alışverişi yapabiliriz ben de aklımı sadece bu rehbere ve oyuna vererek daha verimli şekilde oyuna devam edebilirim.
NoumenonNoumenon
Üye
Mirliva var benim bildiğim. Aşağıdaki video dışında, kanalındaki diğer rehberlere de bakabilirsin (Twitch yayınları da iyidir bu arada):
https://www.youtube.com/user/mirliva7/featured

kurtkapankurtkapan
Üye
turan taktiği.
net.
NoumenonNoumenon
Üye
kurtkapan dedi:

turan taktiği.
net.

ama strateji sormuş :S
kurtkapankurtkapan
Üye
bfde strateji mi var bee

grand strategy oyunlarında var strateji.
NoumenonNoumenon
Üye
aslında BF'nin PR modunda "commander" olduğunda biraz gerçek zamanlı strateji oyunlarına benziyor.
gameolog
Üye
Strateji rehberini kast etmiştim siz nerelere gitmişsiniz ne biliyim şu silah şuna göre daha iyi şu class daha iyi gibi gibi... :)
kurtkapankurtkapan
Üye
ne strateji rehberi ya strateji rehberi mi olur, savaş mı bu

oyna gör hangisini daha çok seviyorsun hangisiyle daha iyi oynuyorsun

Beğenenler: Taxman, creiGn

creiGncreiGn
Üye
Objectiveleri oyna, oynadığın class'a uygun düşen şekilde oynayıp görevini yerine getir. Bu kadardır olup olabilecek taktik. Yoksa "x silahı y'den iyidir" gibi şeyler boş, oyun dengelendikçe her silah, her loadout iş görecektir. Oynadıkça da hangi kombinasyonların daha etkili olduğunu, hangisiyle daha iyi oynadığını görürsün zaten. Önemli olan kendine uygun tarzda oynamak ve takım oyunu.

Aim'i çok iyi olan bir oyuncu musun mesela; ya scout oynarsın haliyle, ya da bolt action tüfekleri kullanarak kendine mesafe bakımından avantaj sağlarsın. Ya da mobiliter konusunda başarılısındır, otomatik silahlarla assault oynarsın vs. Atla deve değil yani, neler yapılıp yapılmaması gerektiği açık.

Beğenenler: Noumenon, gameolog

NoumenonNoumenon
Üye
gameolog dedi:

Strateji rehberini kast etmiştim siz nerelere gitmişsiniz ne biliyim şu silah şuna göre daha iyi şu class daha iyi gibi gibi... :)

Yoo, sana kanal da önerdim.

NeOzguRNeOzguR
Üye
geymsel'cinin zamanındaki çakallıklarına bak.
discussioncontroller