TitanIM - Askeri Simülasyon
NoumenonNoumenon
Üye
http://titanim.net/www/

Videodan da anlaşılacağı üzere küresel büyüklükte bir oyun (dünya yörüngesinin de dahil olduğu). Bu anlamda Arma'nın devasa haritaları bile gölgede kalıyor. Ayrıntılarını okudukça aktarırım.

Beğenenler: RedBeard

Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
eğer başarılı olurlarsa arma + dcs + silent hunter + *buraya tank simülasyonu* + *buraya savaş gemisi simülasyonu* + daha fazlası olacak ki bu ölçekte bir proje beni fazlasıyla heyecanlandırıyor
NoumenonNoumenon
Üye
Yalnız bir sıkıntı var. Bu haliyle oyundan ziyade orduların tatbikatları için kullanacakları bir araca benziyor. Yani bu büyüklükte bir oyunu oynamak için 500 vs 500 kişi kapışsa bile yetmez gibi geliyor bana.

Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Bluedrake kurdukları platforma erişim için bağlantı kurmuştu adamlarla ve bildiğim kadarıyla onaylı yanıt da almıştı, onun topluluğu biraz daha "oyun" haline getirebilir sanıyorum. Şekillendirmeye yönelik araçlar mevcut gibi görünüyor videolara bakılırsa.
NoumenonNoumenon
Üye
Modlama seçeneği varmış evet.
NoumenonNoumenon
Üye
ultimate_35ultimate_35
Üye
Oyun motoru çok yabancı geldi bana kendileri yazmış heralde yoksa geniş çaplı tool pack mı karar veremedim.
NoumenonNoumenon
Üye
Şehir kurma simülasyonlarına benziyor biraz değil mi ?
ultimate_35ultimate_35
Üye
gibi gibi ama onlar da 3ds max de yapılıyordu zaten millet aksiyon aramazdı yani
Orderabi
Üye
ben de bluedrake videosundan gordum ama pek icacici degil gibi cunku aaa yapmaya kasiyorlar simulasyon olmayalim deyip satis kaygisina girince.

squadin ilk videosu ne guzelmis mesela tam indie oyun havasi simdi yeni content geldikce beni bayar oldu apc humvee falan
ultimate_35ultimate_35
Üye
o değilde aklıma Havelsanın Ütopik isteklerle istediği askeri simulasyon geldi acaba bunlara bakıp feyz mi alıyorlar ne : )
discussioncontroller