Oyungezer 110 - Aralık 2016
pfurkan
Üye
Az önce İstanbul Forum AVM de D&R'daydım ve dergi hala raflarda yoktu. Yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam. Rakip oyun dergileri çoktan raflardaydı. Şunu çözüme ulaştırma zamanı geldi bence. Dergiler daha erken raflarda olsun. 30 gün boyunca diğer ayın 1'i gelsin diye bekliyoruz. 1'inde dergiyi elde edemeyince sinirlerim alt üst oluyor
kenan9593
Üye
Maalesef eski sayılara ait 3 dergi siparişi, MNG kargo tarafından kaybedilmiş. Tekrar ücretsiz gönderilmesi için Oyungezer'e mail attım. Bakalım ne cevap verecekler.

Birkaç gün önce bu mesajı atmıştım. Oyungezer sitesi, kaybolan dergileri tekrar ücretsiz göndermiş. Burdan kendilerine teşekkür ediyorum.

dmcdantedmcdante
Üye
Kapak gayet güzel olmuş... Umarım Kıbrıs semalarına erken bir biçimde teşrif eder bu dergi :D
mit1980mit1980
Oyungezer

Dijital dergi hala çıkmadı bari bunu erken çıkartın yav

Dijitalde Magzter'dan kaynaklanan bir sorun oldu. İlk defa bu kadar uzun sürdü onay sırası. Ama dün sabahtan itibaren indirilebiliyor olması lazım.

pfurkan dedi:

Az önce İstanbul Forum AVM de D&R'daydım ve dergi hala raflarda yoktu. Yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam. Rakip oyun dergileri çoktan raflardaydı. Şunu çözüme ulaştırma zamanı geldi bence. Dergiler daha erken raflarda olsun. 30 gün boyunca diğer ayın 1'i gelsin diye bekliyoruz. 1'inde dergiyi elde edemeyince sinirlerim alt üst oluyor

Yav biz de istiyoruz ayın 1'inde bayilerde olmayı ama daha önce de birkaç kez belirttiğimiz gibi, bağımsız bir dergiyiz. Dolayısıyla da matbaalar bizi hep en sona atıyor. Rakip dergiler tabii ki ayın ilk günü raflarda olur, çünkü arkalarında kocaman medya devleri var. Ama bizim arkamızda da siz varsınız, onun için çok da problem etmiyoruz :)

edenknightedenknight
Oyungezer
Arkadaşlar yeni sayımızla ilgili görüşlerinizi de bekleriz bu arada. Hoşunuza giden veya gitmeyen kısımları paylaşırsanız biz de mutlu oluyor ve karşılıklı bir iletişim halinde olduğumuzu hissediyoruz. O açıdan yorumlarınız gayet değerli bizim için.

Sevgiler,

Eren E.

Beğenenler: ParaDise

ico_irgico_irg
Üye
Ortaya fikir atmak gibi olmasın da Ocak sayınızda ofisteki herkesin The Last Of Us 2 görüşlerini yazsanız güzel olmaz mı?Kapak da The Last Of Us olabilir.Dergi tamamen The Last Of Us olabilir.

Beğenenler: puraxays

darkkkraldarkkkral
Üye
Dergide müzik bölümünde neden hep Rock veya Metal ağırlıklı gruplar bulunmakta ? Tamam bu ay Metallica'ya olan saygımızdan es geçebiliriz fakat sonuçta müzik bu iki türden ibaret bir oluşum değil. Farklı türlere de değinseniz daha iyi olur. Ne yalan söyleyeyim geçen ay Athena kutucuğunu okuyup o sayfaları direkt es geçtim. Geçen aylar da göz gezdirip "Yine mi?" edalarıyla o sayfaları okumadan çevirdim.
YigitilhanYigitilhan
Üye
kapağı asma isteğime direnemiyorum harika olmuş
edenknightedenknight
Oyungezer
darkkkral dedi:

Dergide müzik bölümünde neden hep Rock veya Metal ağırlıklı gruplar bulunmakta ? Tamam bu ay Metallica'ya olan saygımızdan es geçebiliriz fakat sonuçta müzik bu iki türden ibaret bir oluşum değil. Farklı türlere de değinseniz daha iyi olur. Ne yalan söyleyeyim geçen ay Athena kutucuğunu okuyup o sayfaları direkt es geçtim. Geçen aylar da göz gezdirip "Yine mi?" edalarıyla o sayfaları okumadan çevirdim.

Merhabalar,

Müzik içeriğimiz genelde o ay çıkan albümlere ve yazarlarımızın zevkine göre belirleniyor. Misal bu ay Metallica, Bon Jovi, Sting derken bayağı eski kafa bir müzik sayfası oldu. Ama ondan önceki aylarda New Age, Türkçe hafif müzik ve hemen hemen her ay soundtracklere de yer vermeye çalışıyoruz. Hatta bir sayımızda tüm içeriği Synthwave müzik türüne ayırmıştık. Yani aslında olabildiğince çeşit yaratmaya çalışıyoruz ve zevkimiz kesinlikle rock/metalle sınırlı değil. Ama ağırlıkta onların olması bizim de ağırlıkla o tür müzikleri dinlememizdendir.

Çeşitlilik konusunda olabildiğince farklı içeriği gözden geçirdiğimizi bilin isterim. Misal geçen ay Moby'nin albümüne yer vermeyi düşündük ama albümün pek bir iz bırakmadığı kanaati oluştu son kertede. Daha önceki aylarda Aphex Twin, Kargo, Leonard Cohen'in albümleri vardı misal es geçmek durumunda kaldık. Ama farklı dönemlerde bu isimler bir şekilde yer buluyorlar dergide. Eleştiriniz için çok teşekkürler, not alınmıştır.

Sevgiler,

Eren E.

Beğenenler: darkkkral, Phenomenon

FeylingFeyling
Üye
Bir kaç ay önce Ars Longa'dan bahsettiler mesela. Ben Türkçe müziğe katlanamasam da çok hoşuma gitti dinleyince.
discussioncontroller