Oyungezer 110 - Aralık 2016
EmrGrr
Üye
Digital dergide lords mobile oyun kodunu bulamadım.Digital dergiyi kapsamayan bir kampanya mı yoksa?

Beğenenler: demigal

rigbonerigbone
Üye
Her ayın başında heyecanla migrosa gitme sebebim oldunuz .Gerçi bu sefer bulamadım ama pes etmek yok :) Bu arada Lords mobile oyun kodu işine yaramayan arkadaşlar kodu bana yollarsa gerçekten mutlu olurum.
PhenomenonPhenomenon
Üye
Gençler elimde fazladan bu ayın dergisi var. Maltepe'de oturuyorum dileyene ücretsiz elden teslim edebilirim. Özel'den yazın.
geminilasergeminilaser
Oyungezer
image

Arkadaşlar dergi İç Anadolu'ya gelmiş bulunuyor. Bu arada Migros'ta bulamama sebebiniz başka birinin sizden önce alması olabilir :) Bugün bizzat yaşadım, dergiyi başka yerden almam gerekti.

Beğenenler: ParaDise, demigal

demigal
Üye
Dijital dergide kod dahil mi acaba. Aldım ama kod yeri boş gözüküyor. Bide kod kullanmayacak arkadaşlar kodlarını atabilirlerse sevinirim.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
demigal dedi:

Dijital dergide kod dahil mi acaba. Aldım ama kod yeri boş gözüküyor. Bide kod kullanmayacak arkadaşlar kodlarını atabilirlerse sevinirim.

Onunla ilgili dukkan@oyungezer.com.tr'ye bir mail atabilir misin?

Beğenenler: demigal

Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
12 aralıkta Axis Dnr'de dergiyi bulamadım. Dergi gelmedi mi diye sordum. Gelmiş, bitmiştir ama bir daha gelir dedi. İnansam mı bilemedim.

Beğenenler: ParaDise

PhenomenonPhenomenon
Üye
Onur'un Hitman İncelemesi güzel olmuş, kısıtlı alanda iyi özetlemiş bilmemiz gerekenleri.
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
istek üzerine 5 tane gelmiş. birini kaptım.
METE77
Üye
lords mobile kodu kullanmayan arkadaşlar özel mesajdan gönderirse sevinirim teşekkürler.
discussioncontroller