Oyungezer 110 - Aralık 2016
Ekrem9393
Üye
Arkadaşlar iyi günler , bu ay 1 adet dergi aldım içinde aktif olarak oynadığım Lords Mobile'e ait bölüm var 1. sayfada.O Oyunu oynamayanlar o kodu bana gönderebilir mi çok teşekkür ediyorum şimdiden
Umurhan
Üye
O kod Nasıl kullanılıyor
KontakspreyKontaksprey
Üye
hey gidi oyungezer dergisi be... Nerede Sinan Akkol'un başında olduğu dergi, nerede şimdi müşterilerini anca oyun kodu ile tutmaya çalışan, can çekişen bir oyungezer dergisi...

Web sitesi desen bakkaldan hallice... Onu da geçtim, oyun dergisi mi sinema dergisi mi o da belli değil, anca fragman tartışılıyor... Bir dolu sponsor var adam gibi donanım incelenmiyor... En son inceledikleri HP Omen videosunu da gördük, anca boş laf... İnsan bir, iki oyun açar da gösterir bak cihaz şöyle güçlü böyle bilmem ne diye...

Sinan Akkol şu dergiyi ne zorluklarla bugünlere getirdi, şimdi ki haline bakın bir de, yazık lan, çok yazık gerçekten... Adamcağız baktıkça üzülüyordur eminim...
FeylingFeyling
Üye
Sinan Akkol'un yonetimindeki yıllarla şimdiki hal arasında büyük fark var piyasada. Sene 2001 olsun senin istediğin gibi yaparlardı. Ha imkan olduğunda o yıllarda da promosyon yapılıyordu, oyun-poster vermek gibi. Günümüz şartlarında f2p'in yükselişi ile ürünler değişti o kadar. Yani adamlar senin ucundan tutmadıgin bi ürünü promo ediyorlar diye alakasız çıkış yapmaya gerek yok.

Biri de ooo eskiden Gökhun Sungurtekin varken böyle değildi falan dese değişik. Battle of the YİMs zaar.

Beğenenler: Gogron

DharkanDharkan
Üye
Elinin altında internet olan oyun dergisi falan almaz zaten

Şu an gerçekten de oyun dergisi almak için en mantıklı sebep içinde verdikleri kodlar
FeylingFeyling
Üye
Yazılı basın okumayı seviyorum?

Beğenenler: NeOzguR, Aresny

NeOzguRNeOzguR
Üye
Aynen. @Dharkan ağır girmiş de alınır abi. Yani ben de okumayı seviyorum dergiyi. İnternetin el altında olması tabii ki farklı bir şey ama dergi okumak daha farklı.

Dergi alışkanlığı olmayan adam çok da şeetmez ama burası da bir gerçek.
DharkanDharkan
Üye
Feyling dedi:

Yazılı basın okumayı seviyorum?

Yazılı basın dediğin de oyun dergisi amk.
FeylingFeyling
Üye
Niye hor görüyorsun olm. Gençliğimi şekillendirdi. Bir kültür kazandırdı. E-book'una beleşe indirsen dert değildi zaar.
O torrentledigin Dragon dergisi de yazılı basındı mesela hmm? Problem ne burada?
DharkanDharkan
Üye
Dragon dergisi ne yav

Ayrıca hor görmüyorum. İşlevini tamamladı. Şu devirde oyun dergisine verilen para nostaljik bir ziyandır.
discussioncontroller