Oyungezer 110 - Aralık 2016
FeylingFeyling
Üye
Sigaraya, abur cubura, gazeteye, mizah dergisine, içkiye verilen para hakkında da aynısını söyleyebilirdim. Ama insanların yapmaktan keyif aldıkları zararsız alışkanlıklar hakkında yorum yapmıyorum.
Dergi okumaktan keyif alıyorum. İnternet var, he, ama internet de paralı? Kitap da paralı. Okumaktan hele ilgilendigin medya hakkinda okumaktan neden ziyan gelsin?
DharkanDharkan
Üye
İnternet paralı pek iyi bir argüman değil. Tek bir iş için kullanmıyorsun interneti. Kitaba verecek parası olmayanın farklı yollara başvurmasında sıkıntı görmüyorum. Yukarıya yazdıklarına ise tek tek cevap verip linç edilmek istemiyorum.

Onun haricinde herkes parasını istediği gibi kullanır yahu, o beni ilgilendirmez. Ama bu oyun dergilerinin önemini yitirmiş bir medyum olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
FeylingFeyling
Üye
Yoruldum zaten. Başlarım argümanına.
DharkanDharkan
Üye
ico_irgico_irg
Üye
Dharkan dedi:

Dragon dergisi ne yav

Ayrıca hor görmüyorum. İşlevini tamamladı. Şu devirde oyun dergisine verilen para nostaljik bir ziyandır.

Ziyan olup olmaması kişiden kişiye değişir.

JejunumJejunum
Üye
Hayır. Dharkan'a göre saçmaysa dergi almak dev bir saçmalıktan ibaret demektir zaar.
DharkanDharkan
Üye
Yola gel şöyle, aferin
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Aboneligim bitsin ben de almayacağım. Eski tadi vermiyor. Sinan reyiz yoksa ben de yokum!
ico_irgico_irg
Üye
Abiciğim tamamen kendi görüşümü söylüyorum. Tamam Sinan abi yok haklısın ama Emre abi, Ömer abi,Tarık abi, Serpil abla ve daha bir çok yazar duruyor. Onlara saygısızlık gibi olmamış mı?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Serpil abla sanki inceleme yazıyor! Ha varlığı ha yoklugu. Ömer dışında saydığın isimler ne yazık ki ilgimi çekmiyor. Ömer'i de Nintendo oyunlarından dolayı seviyorum. :DD
discussioncontroller