Marvel vs Capcom - Infinite (PS4 - XBox One - PC) - 2017
JulianneJulianne
Üye
He4r0xHe4r0x
Üye
X-Men yok diyorlar. Öyle ise çöpe gider.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Marvel tarafında filmdeki karakterlerleri ön plana çıkartacaklar sanırım. Bi Nova, Silver Surfer falan olmalı en azından. Ayrıca bu oyunun diğer platformalarada çıkacağı açıklandı mı? Ben sadece PS4'e çıkacak diye biliyorum.
__skytalker____skytalker__
Üye
MVC3'te az popüler karakterler de vardı ne güzel. Şimdi popüler kanser karakterleri basacaklar içine.

Beğenenler: Feyling

rubyredrubyred
Üye
wolverine olmadan mvsc zevk vermez ki.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu sefer Human Torch lütfen! 3.oyunda yoktu.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Şu dövüş oyunları topiğini ana sayfaya taşısalar daha iyi olur.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Morrigan ve Captain America da gözüktü:

JulianneJulianne
Üye

Ayrıca bu oyunun diğer platformalarada çıkacağı açıklandı mı?

Gameplay Trailer'ini izle. (:

MVC3'te az popüler karakterler de vardı ne güzel. Şimdi popüler kanser karakterleri basacaklar içine.

Black Panther, Winter Soldier, Tum Avengers ahalisi, Scarlet Witch, Falcon, Ant-Man, Wasp, Daredevil, Punisher, Elektra, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Spider-Man, Black Widow, Loki, Squirrel Girl (olsa super olur) falan derken hayvani bir MCU cast'i oldu bile. X-Men olsa efsane olurdu ama bunu Fox'un serefsizligine bagliyorum ben.

Ayrica bu oyunda lutfen Asura da olsun, herkesi 6 kolumla patakute dovmek istiyorum. (:
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Asura olacaksa Yasha da olsun. (:

Bol bol kozmik karakter görmek istiyorum ben.
snakeeeeeeesnakeeeeeee
Üye
Fox merchandise gelirlerinin yüzde 60'ını cebe indirdiğinden oyunda olmasa bile büyük ihtimal bi şekilde ileride X-Men i DLC olarak falan katarlar diye düşünüyorum.

X-Men ve Deadpool zaten sattıracak nedenler bide Doctor Doom'u eklerler.
discussioncontroller