The Walking Dead: A New Frontier
AvenAven
Üye
Başlığını göremedim, oyun çıkmışken açayım dedim. İlk 2 episode bugün çıktı. İlkini bitirdim, 2.si oyun içinden iniyor. (Oyunu alt tab yapınca indirmenin durması saçma olmuş.). Şimdilik gayet güzel oynanış, optimizasyon falan.

Edit: 2. Episode'u indirirken sonra kaldığı yerden devam eder diye son 200mb kala durdurdum. Şimdi de devam etmiyor...
Edit 2: alt tabdayken de indiriyormuş.
image
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
ayrı başlık açmamıştık her sezon için

ama akıllarda tek bir soru var
kenny'e nooolmuş?
AvenAven
Üye

ayrı başlık açmamıştık her sezon için

ama akıllarda tek bir soru var
kenny'e nooolmuş?

Spoiler:
İlk 2 Episode'da daha kenny ile ilgili bir şey geçmedi.
Edit: Ben kennyi öldürmeyip ondan ayrı düşmüştüm geçen oyunda. Galiba ikisinden (kenny ve jane) birisi ile kalırsan oyunun başında onların ölümünü gösteriyormuş.
Edit 2: Nasıl öldüklerini youtubedan izledim şimdi. Kenny araba kazasında ölüyor, Jane Luke'tan hamile kaldığı için kendini asıyor(?). Resmen 2. sezon saveleri bu oyunu etkileyecek dedikleri için öyle bi gösterip, kestirip atmışlar.

2. Episode spoiler
Spoiler:
Jesus'un gruba katılması iyi oldu valla renk gelir en azından. Clem gitmeyeydi iyiydi. Zaten Clem ile çok az oynayabiliyoruz o da flashbacklerde anca. Ah bir de cliffhangerlı son yapmasalar keşke.

Bu arada diyalogları hiç beğenmedim, easy mode olmuş resmen oyun. Kimse size karşı gelmiyor veya 5 dakikada 40 yıllık arkadaşmış gibi güveniyor.

Beğenenler: CombiningPerson

YigitilhanYigitilhan
Üye
aliyim mi kararsızım ne dersiniz?
rubyredrubyred
Üye

aliyim mi kararsızım ne dersiniz?

korsanla

Beğenenler: Aven, Taxman

Üye
ben şimdi ahmetledim de
direkt recreate your story çıkıyor, saveleri atmamın bir yolu yok mu?
rubyredrubyred
Üye

ben şimdi ahmetledim de
direkt recreate your story çıkıyor, saveleri atmamın bir yolu yok mu?

büyük ihtimal çok bi etkisi olmayacağı için save entegrasyonuna kasmamışlar. neler yaptın anlat hele deyip ufak ve gereksiz etkileri recreate ile hallediyorlar diye düşünüyorum.
Üye
ya bakındım biraz da nette gördüm save'in atılabildiğini falan ama bende çıkmadı
sundukları seçeneklerden fazlası önemli değil gibi ama hiç tatmin edici gelmemiştir bana bizzat yaptıklarım dururken 2-3 soruya yanıt vermek
rubyredrubyred
Üye

ya bakındım biraz da nette gördüm save'in atılabildiğini falan ama bende çıkmadı
sundukları seçeneklerden fazlası önemli değil gibi ama hiç tatmin edici gelmemiştir bana bizzat yaptıklarım dururken 2-3 soruya yanıt vermek

var mıymış ya. ben oyunu korsanladım ama orjinal ilk iki oyun vardı görmedi demek ki.
mcprozackmcprozack
Üye
Bende de episode 1'i oynayıp bitirmeme ve seçimlerim gözüküyor olmasına rağmen episode 2 ye başlarken rastgele hikaye yaratılıcaktır diye yazı çıkıyor.
AvenAven
Üye
Saveleri atmanın yolu var. Eski savelerin klasör adları doğru olması lazım yoksa okumuyor. "The Walking Dead", "The Walking Dead Season Two" gibi.

mcprozack dedi:

Bende de episode 1'i oynayıp bitirmeme ve seçimlerim gözüküyor olmasına rağmen episode 2 ye başlarken rastgele hikaye yaratılıcaktır diye yazı çıkıyor.

codex sürümünü epi 1 ve epi 2 olarak ayrı ayrı indirip kurduysan olabilir.
discussioncontroller