The Walking Dead: A New Frontier
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
çok değil, diğer karakterlerin yanında gene küçük kalıyor ama 2. oyundaki gibi embesil durumlara sokulmadı clem de diğer karakterler de
Üye

28'inde geliyormuş
Amenquiver
Mod
Şimdilik iyi gidiyor biraz kısa olsa da. Twist'ten umarım yüzeysel bir şeyler çıkmaz.

Ayrıca recreate seçeneğini kullanmadan başladım ben, herhangi bir yerde de görünmüyor. Nerede tam olarak?
DarkorDarkor
Üye
Clem biraz fazla badass ve insanlara güvensiz olmuş. Ben onu öyle yetiştirmemiştim halbuki.

Spoiler:
Kenny'nin ölüşü neydi öyle arkadaş ya, adam nelerden sağ kaldı nasıl öldü. Baya baştan savma olmuş yeni karakterlerin önünü açmak için
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Season 2'yi oynamadım. Ilk sezon o kadar güzeldi ki, aynı tadı alamam diye başlamadım.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Bana göre 1 > 2 >= New Frontier şu ana kadar, indirim de olduğunda alınır.
Üye
4. bölüm düşmüş
matadorkaanmatadorkaan
Üye
Oyunu ilk açtığında "Continue your story" diyince direk zaten önceki oyunlardaki seçimlerle ilgili forum doldurtuyor oyun.

Bugün oturdum 5 bölüm birden oynadım ve uzun süredir bir Telltale oyunundan almadığım tadı tekrar aldım. Hani belki eleştirilecek çok şeyi vardır ama her bölümün sonuda beni öbür bölümü oynatmak için gaza getirmeyi başarmışsa başarılı bir oyundur.

Ha birde yeni oyun motorunun görsel açıdan göze en hoş gelen oyunu olabilir Telltale'ın. Diğer oyunlarda bu görselliği çok kullanamıyorlardı sanki.

Valla birinci sezonda aldığım zevki aldım...
discussioncontroller