sanane.com öldümü?
oguzhan5566
Üye
ya beyler sanane.com öldümü ? veya kapandımı?
AvenAven
Üye
2003'den beri kapalı la site. Hangi mağaradaydın sen?
oguzhan5566
Üye
hocam sağol ben mağara girip çıkamayan mağara adamı hırr wolftaym

Beğenenler: Aven

rubyredrubyred
Üye
kardeş dialup modemle nasıl internete bağlandın. hangi servis sağlayıcı hala dialup hizmeti veriyor öğrenmek isterim. iyi oyunlar.
TaxmanTaxman
Üye
image

Beğenenler: rubyred, Soddorath

phdphd
Üye
Korsan oyunla sunucu açtıkları için Esen denen firma dava açmıştı, bunlar da sanırım tazminattan yırtmak için bakım çalışması yapılmaktadır ayağına arka kapıdan kaçıp sunucuları forumu komple oynasana.com'a taşımıştı, Akit Vakit Yeni Akit hesabı. Forum mesajlarındaki her sanane'yi oynasana'ya çevirmişlerdi geriye dönük olarak

oynasana hâlâ duruyor ama açıp görebileceğiniz gibi hali içler acısı
Zodiac
Üye
connect cs1.sanane.com enter space enter space enter space...

Spoiler:
image
FaironFairon
Üye
phd dedi:

Korsan oyunla sunucu açtıkları için Esen denen firma dava açmıştı, bunlar da sanırım tazminattan yırtmak için bakım çalışması yapılmaktadır ayağına arka kapıdan kaçıp sunucuları forumu komple oynasana.com'a taşımıştı, Akit Vakit Yeni Akit hesabı. Forum mesajlarındaki her sanane'yi oynasana'ya çevirmişlerdi geriye dönük olarak

Oynasana.com a girer girmez nostalji girdabına yakalandım. Adamlar tasarımı hiç değiştirmediler zaar. 2000'lerin başına gittim anında.
MosquéteroMosquétero
Üye
Fairon dedi:

phd dedi:

Oynasana.com a girer girmez nostalji girdabına yakalandım. Adamlar tasarımı hiç değiştirmediler zaar. 2000'lerin başına gittim anında.

forumlara en son 2006'da yazılmış : D
TaxmanTaxman
Üye
__skytalker____skytalker__
Üye
discussioncontroller