Youtube Kanalım
NoumenonNoumenon
Üye
Kanalı tanıtma ihtiyacı duydum çünkü 7 yıl önce açtığımdan beri 640'tan fazla video yüklemişim (2009'a ait ilk videolar yok bu arada. Onları iki üç yıl önce sildim -şimdi keşke silmeseydim diyorum ama neyse. Videoların bir kısmı xfire'da yüklüydü. xfire da kapanınca hepten gittiler).

Kanalın en çok izlenen videosu bu (herhangi bir anlatım, ani ses artışları vb. yok. Düz, sessiz, sakin oynayış):
Europa 1400 - The Guild
Spoiler:

Kanaldaki diğer videoları büyük oranda Project Reality videoları oluşturuyor:
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Bunun dışında SQUAD, War Thunder ve Battlefield serisine ait videolar da var
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Arada bir OGZ forumundan arkadaşlarla birlikte oynarken çektiğim videoları da koyuyorum:
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Videoları çekmeye "oynarken bir sürü şey yaşıyorum, bari bunları kayıt altına alayım" kafasıyla başlamıştım. Şimdi bi hobi halini aldı. Bu arada izlediğim birçok videoda "youtuber"lardan şöyle şeyler duyuyorum: "bu videoyu çekerken çok emek veriyoruz. Lütfen destek olun". Açıkçası hiç bir zaman bu kafada olmadım. Yani videoyu zaten program oynerken kaydediyor. Render ve yükleme işleminde de benim yaptığım bir şey yok. Sadece bazı videolarda kesme, renk ayarı, geçiş gibi düzenlemeler yapıyorum ki bu da öyle büyük bir emek gerektirmiyor. Kanalı beğenirseniz abone olun, ama beğenmediyseniz lütfen "beğenmeme" tuşuna abanmayın :) (Daha doğrusu, beğenmezseniz nedenini belirtin).
Arada bir yeni eklediğim videoları buraya koyacağım. Şimdilik bu kadar.

OneInchManOneInchMan
Üye
subkribledim
DharkanDharkan
Üye
Shadowplay'le kayıt yapmak kolaylaştığından beri ben de bunu düşünüyorum sıklıkla. Sonra siktir et, adam akıllı commentary olmadıktan sonra upload etmekle uğraşılmaz deyip vazgeçiyorum.
NoumenonNoumenon
Üye
@OneInchMan sağol
Dharkan dedi:

Shadowplay'le kayıt yapmak kolaylaştığından beri ben de bunu düşünüyorum sıklıkla. Sonra siktir et, adam akıllı commentary olmadıktan sonra upload etmekle uğraşılmaz deyip vazgeçiyorum.

Ben Rome Total War veya yukarıdaki Europa 1400-The Guild'ın Türkçe oynanış videosunu çekmeyi düşünüyorum bu arada. Bir de şöyle bir denemem oldu:
Spoiler:

NoumenonNoumenon
Üye

discussioncontroller