Oyungezer 111 - Ocak 2017
DharkanDharkan
Üye
BF1'yi pazarlamak için TF2'yi kurban etti adamlar.

Beğenenler: WewWew

mcprozackmcprozack
Üye

Rakip derginin yılın oyunları seçimleri daha iyi olmuş BF 1 varken Titanfall 2 çöpüne ne düşer bilemiyorum...İlaçlarını almayı unuttun yine dimi?
tersadamtersadam
Üye
Rakip dergi ne yav? Voldemort mu bu? Level iste.

Beğenenler: puraxays, WewWew, StarCross

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Level hala yaşıyor demek. En son Tuna Sentuna da gitmişti. Sevimsizler duruyor zaar?
alperdegirmencialperdegirmenci
Üye
Rakip dergi, titanfall çöpü?!? O değil de dergi çıktı mı sayın yetkililerimiz. Bir açıklama bekliyoruz.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Basılı versiyon bugün çıktı arkadaşlar. Yarından itibaren abonelere de ulaşmaya başlayacaktır.

Bu arada dergide irice bir hata yapmışız. Can Arabacı'nın yazdığı Pokémon Sun & Moon'un incelemesindeki bir kutu geçen ayki World of Final Fantasy incelemesinden kalmış. Kusurumuza bakmayınız.

Şuraya yapıştırayım asıl kutuyu en azından, hiç yoktan iyidir:


Spoiler:
FANTASTİK POKéMONLAR NELERDİR VE NASIL YAKALANIRLAR?

>Zygarde hücrelerinin ne kadarını topladığınızı görmek için Key Items sekmesinden Zygarde Cube’ü seçip “Check” seçeneğini tıklayın.

>Shiny Pokémon peşindeyseniz Alola Pokédex’i tamamlayıp Shiny Charm aldıktan sonra Masuda yöntemini deneyebilirsiniz. Bu yöntem farklı dil versiyonlarına sahip iki pokémonu Paniola Town’daki Nursery’ye bırakıp yumurtlatmaya dayanıyor. Shiny Charm’la birlikte 512 yumurtada 1 Shiny şansına sahip oluyorsunuz.

>Bir diğer Shiny yöntemi “zincirleme”. Daha önceki oyunlardaki zincirleme yöntemlerine ilaveten bu sefer pokémonların yardıma çağırdıklarını zincirleyerek Shiny çıkartmaya çalışıyoruz. 70 ve üzeri zincirlediğinizde 4/4096 gibi bir şansa sahip olduğunuz söyleniyor. Zorlanıyorsanız Adrenaline Orb kullanarak pokémonların yardım çağırma ihtimalini arttırabilirsiniz.

>Yumurta çatlatmak için deli danalar gibi sağa sola koşturmak yerine Poké Pelago’da Isle Avue inşa ederek yumurtaları bu kaplıcaya bırakarak çatlatabilirsiniz. Hatta genel olarak Poké Pelago’yu çok da yabana atmayın; özellikle işin rekabetçi online tarafına girişecekseniz pokémon yetiştirme konusunda muazzam faydası var. İlla koşturarak çatlatacağım diyorsanız da grubunuzun başına Flame Body ya da Magma Armor yeteneklerine sahip bir pokémon koyarak çatlatma süresini kısaltabilirsiniz.

>Yeri gelmişken... Savaşlardan sonra pokémonları sevip okşamayı da ihmal etmeyin. Savaşın en kritik anında bayılacakken sizin için dişini sıkarak dayanan Torracat’inize çok duacı olursunuz.

>Pokémon Sun’ın demosunu yükleyip oynayın; daha sonra da Ash-Greninja’yı ana oyununuza transfer edin. Greninja ekibinizde su pokémonu eksiği varsa açığı fazlasıyla kapatabilecek kapasitede.

>Günlük QR taramalarınızı ihmal etmeyin. Hangi gün olduğu ve hangi adayı tarattığınıza bağlı olarak normalde Alola’da bulunmayan birçok pokémon’a bu şekilde ulaşabilirsiniz (oyunu bitirdikten sonra Magearna kodunu taratmayı da unutmayın!).

>Pokédex tamamlamak istiyorsanız Wonder Trade’e takılmak şart. Mümkünse yakaladığınız dandik Yungoos sürüsü yerine yumurtadan çatlattığınız ama işinize yaraman nadir pokémonları yollayın karşılık olarak.

>Oyunu bir kere bitirdikten sonra bazı şeylerin yeni başladığını unutmayın. Daha yakalanmayı bekleyen birçok yeni pokémon olmasının yanında eski bazı dostlarla da yolunuz kesişebilir.

>Bu yazı yazılırken 46 kere “Pokémon” (47!) kelimesinin geçtiğini fark etmiş miydiniz?

NeOzguRNeOzguR
Üye
Ömer, Ömer, Ömer. Nası YİM'sin sen Ömer!!!!11111

Şaka bir yana bu kutuların eksik çıkması en çok yazara koyuyordur :(
Project_ScorpioProject_Scorpio
Üye

Level hala yaşıyor demek. En son Tuna Sentuna da gitmişti. Sevimsizler duruyor zaar?Tuna bir yere gitmedi hala orada ayrıca dergileri OGZ den daha fazla satıyor fakat bu çöp dergileri olduğunu değiştirmiyor OGZ her konuda daha üstün bir dergi ama her dergide olduğu gibi OGZ'de de PC oyuncusu ağırlıklı editörler olduğu için Uncharted 4'ü GOTY seçemeyecek kadar objektif değiller...
DreamonDreamon
Oyungezer

Level hala yaşıyor demek. En son Tuna Sentuna da gitmişti. Sevimsizler duruyor zaar?Tuna bir yere gitmedi hala orada ayrıca dergileri OGZ den daha fazla satıyor fakat bu çöp dergileri olduğunu değiştirmiyor OGZ her konuda daha üstün bir dergi ama her dergide olduğu gibi OGZ'de de PC oyuncusu ağırlıklı editörler olduğu için Uncharted 4'ü GOTY seçemeyecek kadar objektif değiller...


Sırf objektif olmak için Uncharted 4'ü seçseydik o zaman objektif olamazdık ki :(

Beğenenler: geminilaser, mcprozack

onrdnyonrdny
Üye

Rakip derginin yılın oyunları seçimleri daha iyi olmuş BF 1 varken Titanfall 2 çöpüne ne düşer bilemiyorum...Titanfall 2 çöp ha üstüne birde Level i öv. Banlatırım seni bak admin tanıdığım var.

discussioncontroller