Elder Scrolls Online yükledikten sonra diğer oyunlarda hata
snyz
Üye
Merhabalar;

Kış indirimleri sırasında arkadaşlarımla oynamak için anlaşıp birlikte Elder Scrolls Online aldık. Oyunu yüklemek zaten çok sıkıntılı oldu. Yüklendikten sonra Steam'den kaybolup baştan indirmek mi dersin, oyuna girince mavi ekran almak ve repair diyince oyunun "0"'dan tekrar inmesi mi dersin... Neyse sonuç olarak yükleyebildim ve oyuna girebildim.

Ancak bu sefer başka oyunlarımda sorun yaşamaya başladım. Smite oynarken skill kullanamıyorum bazen. Her zaman değil bazen. Mesela relic kullanmak için 4-5 kere "f" tuşuna bastıktan sonra mouse ile tıklıyorum ama kullanmıyorum. 5. ya da 6. denememde oluyor. Karakterimin skillerinde de bazen oluyor. 2-3 yıldır smite oynuyorum ilk defa başıma geliyor.

LOTRO (lord of the rings online) oynarken ise daha da şahane bir hata ile karşı karşıyayım. öncelikle etraftaki tüm oyuncular takıla takıla dolaşıyor etrafta. Sanki inanılmaz bir lag var gibi. Ama esas ilginç olan oyuna girdikten 1 dakika 10 saniye sonra yerime çakılıp kalıyorum. Tam 1 dakika 10 saniye. Hiç şaşmıyor. Yürümeye çalıştığımda karakterim 2 adım atıp tekrar aynı noktaya geri dönüyor.

Başka oyun henüz denemedim ama neden böyle bir sorun ile karşı karşıyayım anlayabilmiş değilim. 2 hafta önce bu sorunla ilk karşılaştığımda virüs sandım ve kapsamlı bir format attım. şimdi tekrar aynı durum oldu.

Başına gelen, duyan, bilen, fikri olan varsa bir yardım etsin lütfen.
discussioncontroller