Avengers: Infinity War
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
TIL Steve Buscemi'nin gençliğinde bir itfaiyeci olduğunu ve jeju'nun götündeki alevler asla sönmemeye yüz tuttuğunda içerideki insanlara yardım etmek için ogz forumlarına girdiğini
CaturdayCaturday
Üye
jejunun hesabını buldum

image

Beğenenler: FadeToBlack, Samson

JejunumJejunum
Üye
Caturday dedi:

jejunun hesabını buldum

image

Ne alaka amk :DDDDD

TIL Steve Buscemi'nin gençliğinde bir itfaiyeci olduğunu ve jeju'nun götündeki alevler asla sönmemeye yüz tuttuğunda içerideki insanlara yardım etmek için ogz forumlarına girdiğini

Ne alaka amk x2

Üye
götünü ikiz kulelere benzettim işte
eskiden iki tane vardı şimdi hassas bir konu BINLADIN

Beğenenler: Samson

JejunumJejunum
Üye

götünü ikiz kulelere benzettim işte
eskiden iki tane vardı şimdi hassas bir konu BINLADIN

Bir roasting'i açıklamak zorunda kalıyorsan iyi bir roasting değildir kıymetli gerizekalı dostum.
SamsonSamson
Üye
Jeju kardeş, Thanos sonsuzluk eldiveniyle götünü mü fistledi ne bu yangın, günlerdir sönmüyor, küle döndün küle...

Yanarak mı küle döndün yoksa Thanos elini şıklatınca mı onu çözemedim ama lmaooooooooooooooooooo
Üye
Literal olarak tek anlamayan sen olduğuna göre sanırım senin gerizekalılığını ortaya koyuyor bu durum.

Beğenenler: Samson

JejunumJejunum
Üye

Literal olarak tek anlamayan sen olduğuna göre sanırım senin gerizekalılığını ortaya koyuyor bu durum.

Tek tek sordun mu karşim millete anlayıp anlamadıklarını? Onayladılar mı anladıklarını? Götünden sokuk sokuk beyanlar atıp da argümanı kazanmışsın gibi dolaşma ortalıklarda allahın malı.

Samson dedi:

Jeju kardeş, Thanos sonsuzluk eldiveniyle götünü mü fistledi ne bu yangın, günlerdir sönmüyor, küle döndün küle...

Yanarak mı küle döndün yoksa Thanos elini şıklatınca mı onu çözemedim ama lmaooooooooooooooooooo

Hahaha litterally başka diyeceğin bir şey yok bilader. Infinity Gauntlet'ın replikasını aldım paraya kıyıp, annene anal fisting yaptım. Ondan yanıyorum hala lombardinoooo
Üye
Allah'ın olmadığını ispatlamak için de tüm evreni gezmiş olmamız mı lazım muhterem obez efendi
JejunumJejunum
Üye

Allah'ın olmadığını ispatlamak için de tüm evreni gezmiş olmamız mı lazım muhterem obez efendi

İki örneğin skalaları aynı aynen. Sadece şu dediğin bile ne kadar beyin özürlü olduğunu gösteriyor.
discussioncontroller