Super Mario Odyssey
DharkanDharkan
Üye
Adamlar şu ana kadar yaptıkları tüm Mario oyunlarından bir şeyler katmışlar. Zelda'nın yerine oynayacak RPG oyunu çok ama bu oyunun yerini tutabilecek oyun yok.

Dolar da dört liraya gidiyor heheheh

Beğenenler: MAVİSAKAL

salih32salih32
Üye
şimdiye kadarki tüm Mario Oyunları hep en yüksek puanları almadı mı niye hayp eyliyorsunuz
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Yeni zelda benim bile hoşuma gitti ama mario ya bu kadar puan ilginç. Nintendo iyi para mı akıtmış yoksa switch de oynayacak başka oyun olmadığından espiri olsun diye mi vermişler o puanları çözemedim.
DharkanDharkan
Üye
Gameplay izleyin yav

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Nintedo'nun birilerine para yedirdiğini sanmıyorum. Bu zamana kadar çıkan 3D Mario'ların hepsi böyle yüksek puanlar aldı zaten.

Sapına kadar eğlence.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Çıktığı ilk üç günde, 2 milyonluk bir satış yapmış. En hızlı satan Mario oyunu olmuş.

Zelda: BotW ya da Super Mario Odyssey kesin GOTY.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Goty'ye niye bu kadar takiliyorsunuz ki? Her kurulusun her organizasyonun artik rahatca verdigi bir ünvan.

bir de dallara ayiriyorlar goty ama MÜZIK alaninda, goty ama GRAFIK alaninda diye sacma sapan.

Beğenenler: Dharkan

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Benim içinde bir önemi yok. Ama forumlara baktığınız zaman, beklenti iki oyundan birinin GOTY olacağı yönünde.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
cöp bir oyun olsaydi bile goty alirdi. Adinda mario isminin gecmesi bile yeterli.
discussioncontroller