Dirt 4
salih32salih32
Üye
6 Haziranda geliyormuş.

"Game modes include Landrush, a short-course dirt track whereby racers take to Pro Buggies and Crosskart vehicles; Joyride, which offers a free-play area, and smash and laptime challenges; The FIA World Rallycross Championship, where players can race at Montalegre, Lohéac Bretagne, Hell, Holjes and Lydden Hill, among other locations; and a career mode."

Bir de yeni bir mod varmış Your Stage diye

"Dirt 4 sports an all-new system called Your Stage; an innovative rally route creation tool that allows you to produce a near infinite number of unique stages at the touch of a button. Choosing your location and setting the route parameters , Your Stage does the hard work to create a unique rally stage that you can race, share with your friends and then challenge them to beat your time.

"Your Stage allows experienced rally players to create longer, more technical routes, whilst newcomers can create simpler shorter routes as they hone their skills."

https://youtu.be/4MPWza951iw
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Dört Dört.

Yıllardan beri bunu yazmayı bekliyordum oh be.

Beğenenler: Taxman, RedBeard, Feyling, Cyro

LostLost
Üye
codemastersı hiç affetmiycem, boktan bi grid2 yaparak beni yarış oyunlarından geri dönüşsüz soğuttular
TaxmanTaxman
Üye
haha grid 2 autosporttan da leşti dimi
LostLost
Üye
o da ayrı leşti, 2D kokpit mi ne yapmışlardı karanlık falan
salih32salih32
Üye
Dirt 2 ve Grid iyiydi de sonradan zıvanadan çıktılar.

Dirt Rally ve F1 2016 bayağı iyiymiş ama öyle diyolla

Beğenenler: hebelehoo

hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Çok bir şey yapmalarına gerek yok şu oyunu batırmamak için. Biraz grafik biraz mekanik iyileştirmeleri yapsalar yeterli olur bana kalırsa.
hebelehoohebelehoo
Üye
salih32 dedi:

Dirt 2 ve Grid iyiydi de sonradan zıvanadan çıktılar.

Dirt Rally ve F1 2016 bayağı iyiymiş ama öyle diyolla

Dirt Rally'ye yüzüncü kez kefilim son yılların en iyi yarış oyunu.
discussioncontroller