GIST 2017 Buluşması
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Geleceksiniz bizim mekan girişin solunda hemen.
FeylingFeyling
Üye
Umarım yakana kırmızı artarak azalan grafik takıyorsundur tanınmak için.

Açılışta hayvan gibi sıra varmış. Yarın bi hamle yapacağım gitmek için.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Feyling dedi:

Umarım yakana kırmızı artarak azalan grafik takıyorsundur tanınmak için.

Açılışta hayvan gibi sıra varmış. Yarın bi hamle yapacağım gitmek için.

Hahaha. Sırayı bilmiyorum ama mekan tıklım tıklım.

FeylingFeyling
Üye
Millet ne kadar açmış meğerse. Diğer yandan f2p firmalar bir şey dağıtır diye geliyorlardır diye düşünmüyor da değilim.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Unlu bir cosplayci var, kadin. Millet onun pesinden kosuyor.

Genel olarak yas ortalamasi yuksek ama.

Beğenenler: Feyling

RidygoRidygo
Üye
Enji mi?

Evet enjiymiş
image
Dave Blake
Üye
Pazar günü maçtan önce uğrayıp 1-2 saat takılırım muhtemelen. Bu tür fuarlar iyi hoş güzelde, yeni bir şey tanıtılmadığı zaman çok sıkıcı oluyor. Geçen sene zamanımın çoğunu No:70 standında geçirdim. Geri kalan zamanda da Elladan ile OGZ standında ''Nerede o eski forum?'' temalı güzel bir sohbet ettik.

Beğenenler: Dharkan

funky_boyfunky_boy
Üye
Cumartesi patlayacak fuar.

Edit: Terörist değil, kalabalıktan.
dodgerdodger
Üye
bugün 2 kanalda haberini gördüm.

kanal d: işte oyun dünyası toplandı, cosplay, vr, gençler eğleniyor musunuz? ben aragorn'um. barış getirdim, çoluk çocuk eğlendi.

trt: oyunlar çocukları hipnotize ediyor, yetmemiş toplanmışlar. bakın sorularımıza cevap vermiyorlar. günde 20 saat oynuyorum, araya adsız psikolog, garip garip kıyafetler, oyunlar yasaklansın, kimse eğlenmesin.

Beğenenler: __skytalker__

tersadamtersadam
Üye
Bugun gittim, valla en sekil, sicak, samimi (noluyo lan) gorunen stand ogz'nindi desem yalan olmaz.

Bynogame, netmarble, gamecell, playstore da buyuklerdendi.

Netmarble'daki hurrem'in basindan ayrilamadim netmarble oyunlariyla alakam olmadigi halde. Oyle seker bi hatun.

Not: sabah gitmeyin. 9:30da gittim, 11de girdim. Ayni halt her sabah olacak. Bilet sistemleri leş.

Edit: cosplayerlar da tirt. Cok ozensizlerdi. Balik etli misty, gobek atan ezio ve edward, sisman connor gibi ornekler bolcaydi. Kumas bulan gelmis. Amacsiz amacsiz dolasiyorlar. Payday ekibi vardi mesela, dagildilar sonradan. Hepsi farkli yerlere gidip dolandi. Varta pilin standindaki mortal kombat cosplayi yapan hatun da guzeldi. Bir de ciliz wonder woman vardi, uzerindeki emanet gibi duruyordu. Cok sempatik bir stormtrooper da gorebilirsiniz eger hergun giderse.

İndielere yer ayirmislar ama allahin siktir ettigi yere koymuslar. Hadi koydunuz, ziyaretcileri tesvik edin indie kismina gitmeleri icin.

Yas ortalamasi zaten 12-17ydi. Bu yuzden de gamecell, bynogame, playstore, aral standlari ragbet gordu. Bu yaslara hitap edecek sekilde de duzenlemisler zaten.

Belki de ben biraz daha ozenli, ciddi bir sey bekliyordum. Coluk cocuk baya rahatsiz ediyor beni.

Tek emin oldugum sey, duzenleyenlerin oyun dunyasidaki firmalarla baglantisi oldugu. Su fuari ziyaretci gozuyle dusunerek tasarlamis olamazlar.

discussioncontroller