Oyungezer 112 - Şubat 2017
StarCrossStarCross
Üye
Bu sayıyı da aldıktan sonra abonelik sistemine geçiyorum. 12 TL vere vere içime öküz oturdu.

Beğenenler: WewWew

DreamonDreamon
Oyungezer
Oyunun twist'i olarak çatışmalık devler çıkarsa ben o zaman görürüm sizi. :(

Beğenenler: Feyling

agunZagunagunZagun
Üye
Ubisoft'un o kadar da akıllı olduğunu sanmıyorum. Trials falan olsaydı oyun belki olabilirdi ama. Onların kafa apayrı.

Beğenenler: ParaDise

TiberiusTiberius
Üye
Abi helal olsun yine 3 dergilik materyali tek sayıda toplamışsınız, öylesine göz atmam bile bir saat sürdü.

Beğenenler: geminilaser, mit1980

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
ibrams dedi:

Abi sayı 111 yazıyor 112 olması lazım. Kapak güzel olmuş.

Düzelttim, sağol :)
PhenomenonPhenomenon
Üye
İçerik dopdolu olmuş maşallah bir de çok şükür müzik kısmında metal dışında bir türe yer vermişsiniz.

Data kısmının organize sanayiye kayması da iyi olmuş.
puraxayspuraxays
Üye
Bir gün ben de yetişicem size, ayın dergisi ile ilgili yorum yapicam.. Bir gün.. O gün gelecek elbet.. :)

Dergiler birikti ama hala temmuz sayısındayım ben. Ön inceleme diye okuduğum oyunların neredeyse hepsi çıkmış, incelemesi yapılmış, bir çoğunuz tarafından da bitirilmiş..

Neyse şu sıralar (aylar) iş yoğunluğu sebebi ile delirmiş durumdayım.. Öyle not düşeyim dedim. Kıskandım sizleri ama.. Şöyle bir göz atıyorum da son sayılar epey güzel gözüküyor.. :) Aa bir de ogzkritik var, orayı da güncelleyemedim :( (o da olacak inş. yakında)
PhenomenonPhenomenon
Üye
OGZkritik dehşet yararlı bişey çok sağol

Beğenenler: puraxays

Aresny
Üye
puraxays dedi:

Bir gün ben de yetişicem size, ayın dergisi ile ilgili yorum yapicam.. Bir gün.. O gün gelecek elbet.. :)

Dergiler birikti ama hala temmuz sayısındayım ben. Ön inceleme diye okuduğum oyunların neredeyse hepsi çıkmış, incelemesi yapılmış, bir çoğunuz tarafından da bitirilmiş..

Neyse şu sıralar (aylar) iş yoğunluğu sebebi ile delirmiş durumdayım.. Öyle not düşeyim dedim. Kıskandım sizleri ama.. Şöyle bir göz atıyorum da son sayılar epey güzel gözüküyor.. :) Aa bir de ogzkritik var, orayı da güncelleyemedim :( (o da olacak inş. yakında)

Askerden döndüğümde ve işe ilk başladığımda ben de geriden gelmek zorunda kalmıştım. Şimdi ise düzene oturtunca 5-10 günlük gecikme ile bitirebiliyorum. Ama olsun, okumanın keyfi farklı, öyle düşün =)

Beğenenler: puraxays

puraxayspuraxays
Üye
@Phenomenon
Teşekkürler, ay kızardım :) (sonra da bayadır elleyemediğim için bozardım :D)

@Aresny
Oyungezer okumanın keyfi ayrı, ona katılıyorum ;)

Yaa biraz da takıntılık var. Mesela deli gibi merak ettiğim bir oyunun incelemesi var. Ama yooğ, illa sıradan gidilecek. Önce temmuz sayısı bitmeli..

Bir de başladığım bir şeyi bitirme takıntısı.. Aylar önce PS3'de God Of War Ascension'a başladıydım, yarısına kadar da oynadım. Ama nasıl sıkılıyorum, anlatamam. Bitse de gitsek diyorum. Ama yarıda da bırakamıyom. Zaten vakit yok, devam edesim gelmiyo. Ama o bitmeden de başka oyuna başlayamıyom. 6 oyundur da aynı tuş kombinasyonları ile nereye kadar ama.. Bu GoW bi bana mı kabak tadı vermeye başladı?.. (hem kabak da sevmem)

Konudan konuya atlıyorum ama bir de büyük oyunlara başlayamama derdim var. Mesela PS4 listemde Witcher 3, MGS V, Fallout 4 bekliyor beni. Ama ben God of War'ı oynamadıydım, aradan çıksın diye ona başlıyorum, Uncharted 4'ü aradan çıkartıyorum. Geçen gittim Batman'i aldım indirimden. O da uzun sürmez, aradan mı çıkarsam? :D Yahu oyun çok, zaman yok.. Bitsin de diğerlerine geçeyim diye oyun mu oynanır. Tadını çıkara çıkara aylarca sadece 1 oyun oynadığım zamanları özledim. Gerçi rahat rahat oyun oynamayı da özledim.. :( ühü

Bu yazının sonunda istifamı hazırlayacam o olacak :D Bunaldım çok.. İmdat! :/ :P

Beğenenler: Dreamon, edenknight, mit1980, Aresny

discussioncontroller