Oyungezer 112 - Şubat 2017
PhenomenonPhenomenon
Üye
Tekrardan hoş geldin sevgili Can Arabacı

Beğenenler: mit1980, Monthius

mit1980mit1980
Oyungezer
puraxays dedi:

Aa bir de ogzkritik var, orayı da güncelleyemedim :( (o da olacak inş. yakında)

OGZKritik'i sen mi yapıyordun sevgili puraxays? Ellerine sağlık valla, dehşet güzel bir şey. Arada bir unuttuğum bir şey ya da bulmak istediğim bir inceleme vs oldu mu hemen senin sayfaya ışınlanıyorum. Ellerine, kollarına, emeklerine sağlık :)

OGZKritik de ne ola diyenler şöyle buyursun:

http://www.ogzkritik.com/

Not: O takıntı bende de var, çok fena bir şey :/ Yaş ilerledikçe her şeye eskisi kadar vakit ayıramayacağımızı kabullenmek lazım galiba. Oyunları %100 bitirmek ya da bir serinin tüm oyunlarını oynamak gibi gibi... Ühü!

Beğenenler: edenknight, puraxays, tool, phd

puraxayspuraxays
Üye
mit1980 dedi:

puraxays dedi:

Aa bir de ogzkritik var, orayı da güncelleyemedim :( (o da olacak inş. yakında)

OGZKritik'i sen mi yapıyordun sevgili puraxays? Ellerine sağlık valla, dehşet güzel bir şey. Arada bir unuttuğum bir şey ya da bulmak istediğim bir inceleme vs oldu mu hemen senin sayfaya ışınlanıyorum. Ellerine, kollarına, emeklerine sağlık :)

OGZKritik de ne ola diyenler şöyle buyursun:

http://www.ogzkritik.com/

Not: O takıntı bende de var, çok fena bir şey :/ Yaş ilerledikçe her şeye eskisi kadar vakit ayıramayacağımızı kabullenmek lazım galiba. Oyunları %100 bitirmek ya da bir serinin tüm oyunlarını oynamak gibi gibi... Ühü!

Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için : )

Beğenenler: mit1980

MonthiusMonthius
Üye

Tekrardan hoş geldin sevgili Can Arabacı

Teşekkürler, hoş bulduk. :)
Aresny
Üye
@mit1980, @puraxays

Yaş ilerledikçe bir şeyleri atlama konusunda gelişme gösteriyor insan. Daha doğrusu mecbur kalıyor =)

Ben de bütün incelemeleri sırayla okuduğum gibi, oyun oynama ve kitap okuma listelerime de bağlı kalıyorum. Ancak iş hayatı nedeniyle çok zamanım olmadığı için hiç ilgimi çekmeyen oyunlar ile ilgili sayfaları atlıyorum. Oyunlarda ise araya sadece dergi için oynadıklarım giriyor. Sonrasında kaldığım yerden devam.

Takıntılı olmak zor.

Beğenenler: puraxays, mit1980

puraxayspuraxays
Üye
Yanlız olmadığımı bilmek hoş :) Ama yine de hiç ilgimi çekmeyen oyun incelemelerini bile okumaya çalışıyorum. Bi' tek mmo'ları atlıyorum.. Onların ayrı bir dili var :) Neyse vakit bulmaya başladım, ağustos sayısına geldim.. Devam. Ne kaldı şurda şubata :P

Beğenenler: mit1980, Aresny

FeylingFeyling
Üye
Ben spor oyunlarını atlıyorum artık. Eskiden tam çözümlerden hilelere kadar okurdum, küçük espriler gizli oluyordu oralarda. Şimdi katlanamıyorum artık "Fifa'nin bu sene de çok pis gelişmiş olması"na, NBA 2k17'nin bilmemnesine.

Beğenenler: puraxays

DharkanDharkan
Üye
Spor oyunlarına roket lig gibi yeni ve eğlenceli şekilde bakan oyunların sayıları artmalı
Aresny
Üye
Şubat sayısını anca bitirdim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık! =)
discussioncontroller