Anadolu Oteli Greenlight'da Desteğinizi Bekliyor!
AnadoluOteli
Üye
Arkadaşlar selam, tek kişilik projem olan Anadolu Oteli'ni Greenlighta koymuş bulunuyorum destek olursanız çok yardımcı olursunuz.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=856281017

Beğenenler: Feyling

JulianneJulianne
Üye
Guzel bir oyuna benziyor, bastim "yes"i. Yalniz bir sorum, bir de onerim olacak.

1 - Ana karakterin ismi dogrudan hikaye ve/veya oyundaki herhangi bir puzzle ile ilintili mi? Eger degilse isim girme ekrani koyarsan oyuncular karaktere daha bagli olur ve korkuyu bir kademe daha siddetli hissederler. Oyunu sanirim RPG Maker'da yapiyorsun, isim ekrani koymak cok buyuk bir dert degil. Tabi bu biraz da kisisel tercih meselesi, o yuzden "Hayir, karakter sabit olacak" dersen sorun cikacagini sanmiyorum.

2 - Koydugun screenshot'larda avizenin "cubugu" garip gozukuyor; komple kaldirmak daha guzel gorunmesini saglayabilir. Tavan yuksekligini belirtmek icin koymussun sanirim ama perspektiften dolayi sacma gorunuyor (en azindan bana oyle gorundu).

Umarim emeginin karsiligini alirsin. (:
PhenomenonPhenomenon
Üye
Verdim onayı.

Deed serisine benzettim epey oyununu. Umarım başarılı olursun.
AnadoluOteli
Üye
@Julianne öncelikle oy için teşekkür ederim. Ve Greenlight kampanyasında göstermek istemediğim çıktığında prolouge tadında Aras'ın "geçmişinden neden kaçtığına" dair bir sekans bulunacak. Bu konuda daha fazla ayrıntı vermeden söyleyebileceklerim bu kadar.
@Phenomenon Oy için teşekkürler! Ve evet Deed serisinin yapımcısı Pilgrim Adventures ile aynı sanatçı görselleri hazırlıyorı.

Beğenenler: Komansnala

JulianneJulianne
Üye

This game has been Greenlit by the Community!

Hadi hayirli olsun. (:

Beğenenler: Phenomenon, Komansnala

ultimate_35ultimate_35
Üye
çok güzel olmuş oyun ellerine sağlık : )
çolaker
Üye
Oyununu satın alıp bitirenlerdenim şimdi ki yapım sırası bende mi acaba :)
SamsonSamson
Üye
Hayır değil.
Komansnala
Üye
Naber Samson ?.

"Yeaaaani 1 liraya 100 dakika iyi işte. 4 kere bitirdim 100 dakikada.
Neden oynadım dedirtmedi sempatik samimi geldi. Destek olalım yapımcı kardeşimize daha iyilerini yapsın. Fazla bir şey söylemeye gerek yok."
Demişim steam de.
discussioncontroller