.dm Dosyası açamıyorum Acil Yardım...
Mnsr00Mnsr00
Üye
Beyler Öncelikle bu konu çok acil çalıştığım iş yerinde bana normal fotoğraf ve video dosyaları verildi bunları kullanmam istendi bende telefonuma attım ve iş sadece bana ait olduğu için fotoları telefonda kitledim (lg g3) sonra eve geldim telimde sıkıntı olduğu için sıfırlamam lazımdı herşeyi pc ye yedekledim sonra teli sıfırladım ancak dosyalara bakayım dedim pc de iken bunlarla işi nasıl hallederim derken bir bakayımkı dosyalar açılmıyor .dm eki var şimdi benim 2 günüm var gençlık hocam bi el atın ben bu dosyaları pc de nasıl açacağım Lütfen Acil işimden olabilirim...
acdervisacdervis
Mod
Şifre anahtarları telefonuna özel, başka yerde açamazsın dosyaları şifresiz olarak yedeklemediysen.

Telefonu resetlediysen tekrar açmak hiç mümkün olmayabilir.
Mnsr00Mnsr00
Üye
acdervis dedi:

Şifre anahtarları telefonuna özel, başka yerde açamazsın dosyaları şifresiz olarak yedeklemediysen.

Telefonu resetlediysen tekrar açmak hiç mümkün olmayabilir.

hadi be ulan ... yani bunu bir şekilde kıramazmıyım açmak için herhangi bir uygulama bile mi yok
acdervisacdervis
Mod
Şifrelemenin olayı bu zaten. Kırmak için dağlar kadar işlemci gücü lazım.

Belki telefona dosyaları geri atarak durum kurtarılabilir. LG telefonlar nasıl şifreleme yapıyor bilmiyorum, sanmıyorum anahtarların aynı kalmış olacağını ama denemekten zarar gelmez.
RidygoRidygo
Üye
Mnsr00Mnsr00
Üye
acdervis dedi:

Şifrelemenin olayı bu zaten. Kırmak için dağlar kadar işlemci gücü lazım.

Belki telefona dosyaları geri atarak durum kurtarılabilir. LG telefonlar nasıl şifreleme yapıyor bilmiyorum, sanmıyorum anahtarların aynı kalmış olacağını ama denemekten zarar gelmez.

Ridygo dedi:

Saolun Hocam... Ben Birşeyler Deneyeceğim Olmassa Olmuyor saolun tekrar İyi Günler

discussioncontroller