Riot Games Gene Rp Zamı
kabulayacin
Üye
merhabalar forum takipçileri ve leage of legend oyuncuları. aktif bir leage of legend oyuncusu olarak son zamanlarda canımı sıkan bir durum var oda riot games in rp fiyatlarına zam yapıp durması ve bu son yaptığı zamı herhangi bir sosyal mecrada yeteri kadar duyurmaması. oyunu sürekli oynayan birisi olarak rp sürekli alıyordum yeni şampiyon olsun yeni kostüm olsun hoşuma gideni alıyordum. ancak bu zam mevzusu artık istediğim şampiyonu yada kostümü almama engel oluyor artık. sizce bu durumda ne ypabilirim. önerisi ve ya bi fikri olan arkadaşlar varsa lütfen yazsın.
DharkanDharkan
Üye
Paran cebinde kalmış olacak yat kalk dua et adamlara
kabulayacin
Üye
Dharkan dedi:

Paran cebinde kalmış olacak yat kalk dua et adamlara

tmmda ben almak istiyor isem bunu niye zorlastırıyorlar.

SwooshSwoosh
Üye
aynen hocam zam ne ya her şey her zaman aynı parada kalmalı biz eskiden cikleti 5 kuruşa alırdık
DharkanDharkan
Üye
ekonomimize oynanan oyunlar riot games'i de etkiledi
cyka
Üye
lol'un hali git gide kötüleşmeye başlıyor sürekli rp zamları insan soğuyor bi zamandan sonra istediğin kostümleri kasaları vs açamıyorsun buda canını sıkıyor
enesakay11
Üye
riot iyice saacmalamaya başladı oyuncu kaybetmek için herşeyi yapıyolar şuanda fiyatları düzeltene kadar almayın rp felan
rubyredrubyred
Üye
cyka dedi:

lol'un hali git gide kötüleşmeye başlıyor sürekli rp zamları insan soğuyor bi zamandan sonra istediğin kostümleri kasaları vs açamıyorsun buda canını sıkıyor

allah uçak kazası vermesin

@enesakay11

sana da kardeş

Beğenenler: Dharkan

kabulayacin
Üye
güncel ++
discussioncontroller