ASUS Z87-A Windows 7 Yüklenemiyor
JerryJerry
Üye
rubyred dedi:

flux gömülü mü geliyor ?

Evet, Gece Işığı diye çevirmişler.
RidygoRidygo
Üye
Tertemiz Windows 10 kurdum. Ekran kartı sürücüsünü yüklerken mavi ekran aldım :) Sıfır işletim sistemi. Hiç bir halt yüklü değil.

Donanımsal bir sıkıntı mı var acaba. Araştırınca da NVIDIA driver'ı ya da Windows 10 yüzünden sonuçlar çıkıyor. Deliricem vallahi. 2016 Temmuz ayında son sürücülerle çözüldüğü söylenen problemler 2017 Ocak sürücüleriyle başıma geliyor.
JerryJerry
Üye
Bios güncellemelerini kontrol et.
rubyredrubyred
Üye
Ridygo dedi:

Tertemiz Windows 10 kurdum. Ekran kartı sürücüsünü yüklerken mavi ekran aldım :) Sıfır işletim sistemi. Hiç bir halt yüklü değil.

Donanımsal bir sıkıntı mı var acaba. Araştırınca da NVIDIA driver'ı ya da Windows 10 yüzünden sonuçlar çıkıyor. Deliricem vallahi. 2016 Temmuz ayında son sürücülerle çözüldüğü söylenen problemler 2017 Ocak sürücüleriyle başıma geliyor.

nvidianın driverlarında sıkıntı var sanırım. işyerinde de bir nvidialı win10 pc durduk yere restart atıyordu , mavi ekranı sonunda yakalamışlar gösterdiler bana nvidia driver problemi çıktı.
RidygoRidygo
Üye
KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE

En azından CS:GO'daki FPS 144'te sabitlendi :)
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Nvidianın yeni sürücüleri belli bir win10 versiyonunun altına kurulamıyor da mavi ekran vereni yeni gördüm
RidygoRidygo
Üye
Çok büyük ihtimalle wireless internet adaptörünü kasadaki USB 3.0 portuna taktığım için bir sıkıntı oluyordu. Anakartın kendi portuna takınca gayet düzgün çalıştı.

Windowsun güncellemelerini yapmadım daha. Güncellemeden sonra yine FPS düşmesi olursa güncelsiz kullanacağım.
discussioncontroller