Castle Rock
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
JJ Abrams'ın yöneteceği ve Stephen King'in senaryosunu yazacağı dizidir. Beni ziyadesiyle heyecanlandırmıştır. Yayın tarihi belli değil.

TwinSoulTwinSoul
Üye
BenjaminBenjamin
Üye
İlk 3 bölüm yayınlanmış.

İlk bölümü izledim son derece ilgi çekici başladı.
BenjaminBenjamin
Üye
5. bölüm yayınlandı. Git gide daha güzel oluyor.

Oldukça merak uyandırıcı. Tavsiye ederim herkese.
BenjaminBenjamin
Üye
İzleyen yok mu yav? Dizi vitesi 5'e taktı adeta.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
İlk sezon bitsin, öyle izleyeceğim.
SammySammy
Üye
Izleyicisine bu kadar ketum davranan dizinin ayakta kalması zor. Yedi bölüm izledim, ilk altı bölümde sürekli bir kendini ağırdan satma havaları kezban işi tripler atıp durdu. Herkes benim müsamaha göstermez sanırım. Yedinci bölüm itibariyle akıllanır gibi oldular, onu da fazla heyecanlı ifade etmekten yordular beni.
rubyredrubyred
Üye
9 bölümü de izledim hiç bir şey anlamadım :D ama kendimi izlemekten alıkoyamadım
BenjaminBenjamin
Üye
Spoiler:
Her sezon farklı hikaye olacağı doğru mu? Öyleyse finale yi sövdüm
rubyredrubyred
Üye
Benjamin dedi:

Spoiler:

Spoiler:
öyle olacakmış.
finale niye sövdün ?
BenjaminBenjamin
Üye
rubyred dedi:

Benjamin dedi:

Spoiler:

Spoiler:
öyle olacakmış.
finale niye sövdün ?

Spoiler:
Çok fazla şey havada kaldı. Hapishane müdürü beyaz Henry'i nerede ve nasıl buldu da, şeytan olduğuna karar verip hapsetti? Sonra neden kendisini öldürdü? Madem adamın şeytan olduğunu düşünüyor neden çıkması için siyah Henry Deaver'ı aramasını istedi? Beyaz Henry, Alan'a "Burada ne döndüğünü anlamadın mı?" dedi. Bunu da salladılar. Siyah Henry ile konuşan Tanrı'nın sesini duyduğunu söyleyen yaşlı adam dizide neden vardı mesela? İlk aklıma gelenler bunlar. Baya baya açıklanmayan şeyler var
discussioncontroller