Nightwing
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Nightwing > Batman. Bu arada Dick de dedektif demekmis. Yeni öğrendim
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
tersadam dedi:

Nightwing'in eski bir filmi, dizisi var mi bilmiyorum da hakki yenmis bi karakter bence bu tarz isleri yapilmayarak.

Dick Grayson, Batman Forever ve Batman & Robin adlı über tırt filmlerde vardı. Hatta Batman & Robin filmde ki kıyafeti Nightwing'in kıyafetine benziyordu.
__skytalker____skytalker__
Üye
Yahu taşıyamaz mı dedik? DC filmlerinin yarısından fazlası Batman karakterleri ile doldu, DCEU deği adeta BatmanEU, arada lütfedip diğer karakterleri de gösteriyorlar.

Doğru düzgün Flash filmi yapılmadan yapılmayacak ulan batfamily filmi.

.

Beğenenler: Feyling

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Nightwing Flash'dan önce vizyona girecek. :DD
He4r0xHe4r0x
Üye
Cyborg ve Shazam gibi über gereksiz filmlerin geldiği yerde Nightwing en son şikayet edilecek karakter bence.

DC'nin en sevilen karakterlerinin çoģunun öyle ya da böyle Batman ile organik bağı var. Sırf Batman bağlantısı var diye DC bu karakterleri kullanmasın mı? Üstelik çoğu Batfamily karakteri Batman olmadan da ayakları üzerinde durabilen, rüştünü ispatlamış karakterlerken...

Yarın bir gün Titans filmi çekse adamlar, sırf Nightwing de ekipte diye onu da mı "Batman filmi" sayacağız yani?

Beğenenler: MAVİSAKAL

Üye
Yahu tamam da tonla karakter varken Batman yancısı adama bunlardan önce film verilmesi saçma işte. Batman filmine koy büyük bi rol tamam, çizgi roman değil ki bu ona da kitap çıkartalım buna, boşa yer kaplıyor. Ya da daha ileri zamanda yapsınlar.

Batman karakterleri içinde filmi yapılmasına karşı çıkmayacağım bi Beyond avrdır heralde çünkü MCGINNIS KRAL.

Beğenenler: Feyling

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Batman yönetmenini buldu, Nightwing filmi geliyor, WB doğru yola girdi sanırım.
He4r0xHe4r0x
Üye
Karşim onu diyorum ben de.... Nightwing, Batman yancısı diyerek özetleyebileceğin bir karakter değil.

2 saatlik, Batfamily üyelerinin tıkıştırıldığı bir Batman filmi izlenmez hem yauv. Hiçbir karakterin hakkının verilmediģi bir şey çıkar ortaya. O yüzden solo film iyidir.

Terry ile Dick karakteristik olarak birbirlerine oldukça benzeyen karakterler yav. Terry'i sevip Dick'i neden sevmiyorsun sen?
YigitilhanYigitilhan
Üye
nightwinge coşmayan tek kişiyim herhalde.iyi kotarırlarsa tadından yenmez o ayrı
Üye
Sevmiyor değilim yav gerek yok diyorum. Hem Batfamily değil Batman/Dick filmi gibi düşün, kalanını sal şimdilik.

Bi Green Arrow tercih ederim mesela o film yerine çünkü Nightwing dediğim gibi Batman filminde de kotarılabilecek bir karakter.
discussioncontroller