Middle Earth: Shadow of War
JejunumJejunum
Üye
Lore'un bacısına atlıyor gibi geldi bana da. Yine de bir sorayım dedim.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
lore'u falan unut hojam oynayacaksan
SamsonSamson
Üye
Çıktı mı bu oyun yaw? Yoksa ilki hakkında mı konuşuyorsunuz?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
ilk oyun
JejunumJejunum
Üye
İkincisi de çıktı.
Orderabi
Üye
yine mediocre şeyleri sevebilenlerle sevemeyenlerin ayrımının net yapılabildiği ender oyunlardan biri gelmiş.

bakalım ilk kim çok iyi yaaa diyecek
JejunumJejunum
Üye
Orderabi dedi:

yine mediocre şeyleri sevebilenlerle sevemeyenlerin ayrımının net yapılabildiği ender oyunlardan biri gelmiş.

Tabii ki kurtkapan. Soru mu bu şimdi?

Orderabi
Üye
Jejunum dedi:

Orderabi dedi:

bu sefer oyunda ölmeyi başarabilirsen oyundaki muhteşem ai senin internetteki özel verilerine erişip sana oradan insult yapıyormuş ikinci karşılaşmada doğru mu

25 yıldır okul bitiremiyormuşsun, bir de hala beyaz don giyip asgari ücretle çalışıyormuşsun, yetmezmiş gibi gelip bir de bana mı öldün LMAOOOOOO diyormuş orklar
JejunumJejunum
Üye
Orderabi dedi:

Jejunum dedi:

Orderabi dedi:

bu sefer oyunda ölmeyi başarabilirsen oyundaki muhteşem ai senin internetteki özel verilerine erişip sana oradan insult yapıyormuş ikinci karşılaşmada doğru mu

25 yıldır okul bitiremiyormuşsun, bir de hala beyaz don giyip asgari ücretle çalışıyormuşsun, yetmezmiş gibi gelip bir de bana mı öldün LMAOOOOOO diyormuş orklar

Bu d0ru mu?

Bu d0ruysa yer yerinden oynar.
JulianneJulianne
Üye
Oyunun ilk 5 dakikasinda gectigi icin spoiler saymiyorum ben ama "yok, ille sifir bilgiyle oynarim" diyenler icin spoiler'a aliyorum.
Spoiler:
Abi o "aman yarabbi" modunu yarattilar yeni bir Ring of Power ile, sonra gittiler yuzugu Shelob'a verdiler. Sonraki 3 saat, Talion okuzunun, Shelob irispisina "ablam, bacim, yalarim" modu cekmesile gecti. Daha da cekiyor da abi "iki erkegin arasini acan hatun" hikayesini LotR'a yakistiran hangi aptalsa Balrog kovalasin. Hikaye oyunun en en en zayif yonu.
discussioncontroller