Middle Earth: Shadow of War
SamsonSamson
Üye
Julianne dedi:

Oyunun ilk 5 dakikasinda gectigi icin spoiler saymiyorum ben ama "yok, ille sifir bilgiyle oynarim" diyenler icin spoiler'a aliyorum.

Spoiler:
Abi o "aman yarabbi" modunu yarattilar yeni bir Ring of Power ile, sonra gittiler yuzugu Shelob'a verdiler. Sonraki 3 saat, Talion okuzunun, Shelob irispisina "ablam, bacim, yalarim" modu cekmesile gecti. Daha da cekiyor da abi "iki erkegin arasini acan hatun" hikayesini LotR'a yakistiran hangi aptalsa Balrog kovalasin. Hikaye oyunun en en en zayif yonu.

Hojam ilk günden gidip aldın mı oyunu yoksa?

Yazık olmuş...
JulianneJulianne
Üye
Samson dedi:

Julianne dedi:

Oyunun ilk 5 dakikasinda gectigi icin spoiler saymiyorum ben ama "yok, ille sifir bilgiyle oynarim" diyenler icin spoiler'a aliyorum.

Spoiler:
Abi o "aman yarabbi" modunu yarattilar yeni bir Ring of Power ile, sonra gittiler yuzugu Shelob'a verdiler. Sonraki 3 saat, Talion okuzunun, Shelob irispisina "ablam, bacim, yalarim" modu cekmesile gecti. Daha da cekiyor da abi "iki erkegin arasini acan hatun" hikayesini LotR'a yakistiran hangi aptalsa Balrog kovalasin. Hikaye oyunun en en en zayif yonu.

Yazık olmuş...
45% indirimle aldim, o kadar yazik olmadi yani. Sunu diyeyim ama, oyun cok iyi. Mekanikleri olsun, aksiyonu olsun falan. Sadece (lootbox sacmaliginin disinda) hikayesi berbat ama simdi LotR ismini tasiyan bir oyunda 30 kere dikkat edilmesi gerekirdi buna...
SamsonSamson
Üye
Julianne dedi:

Samson dedi:

Julianne dedi:

Spoiler:

Yazık olmuş...
45% indirimle aldim, o kadar yazik olmadi yani. Sunu diyeyim ama, oyun cok iyi. Mekanikleri olsun, aksiyonu olsun falan. Sadece (lootbox sacmaliginin disinda) hikayesi berbat ama simdi LotR ismini tasiyan bir oyunda 30 kere dikkat edilmesi gerekirdi buna...

10 kuruşa da alsan yazık olacak bir oyun.
DharkanDharkan
Üye
LoTR değil hüsamettin de olabilirdi bence adı

Bayağı dümdüz oyun çünkü
RidygoRidygo
Üye
Samson dedi:

Yav bi sgt. Çık şu retard moddan artık.
JejunumJejunum
Üye
Ridygo dedi:

Samson dedi:

Ooooo h.g. Ridygo

SamsonSamson
Üye
Ridygo dedi:

Samson dedi:

Hojam oyunda yeteri kadar yaya ork yokmuş ne diyorsun bu duruma? Sence bu durum bütün mesajları teker teker silmene sebebiyet verir mi ne dersin?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu oyun Hobbit'in öncesini mi anlatıyor, n'oluyo?
SamsonSamson
Üye

Hojam bu oyun What if senaryosu.

What if Lotr'un hikayesi dandik olsaydı sorusunu sorup yapmışlar.
DharkanDharkan
Üye
Samson dedi:

Hojam bu oyun What if senaryosu.

What if Lotr'un hikayesi dandik olsaydı sorusunu sorup yapmışlar.

Yapımcılar kafalarına sıktılar
discussioncontroller