Oyungezer 113 - Mart 2017
hami10
Üye
horizon daki ablanın bir posteri güzel olurdu

Beğenenler: ico_irg

ParaDise
Üye
kapak <3

Beğenenler: ico_irg

NeOzguRNeOzguR
Üye

tersadam dedi:

keşke sevmediklerinizi, neden sevmediklerinizi açıklayarak yazsaydınız. Popüler ama boş beleş kanallara laf etmekten korkar oldu insanlar niyeyse. Belki de yazmışsınızdır.

O da ilginç olabilirmiş ama sırf gömmek için sevmediğimiz şeyleri neden izlemeye tahammül edip yazarak yer israfı yapalım?
Bu daha bir paylaşımlı, eğlenceli ve sizlere bir şeyler katabileceğini düşündüğümüz kanalların dosyası oldu. Belki ileride dediğin gibi bir şey de düşünülebilir, neden olmasın? Misal Ömer ve Emre'nin geçen ayki dosya konusu gibi.

Ha ama öte yandan "Oyunezer" köşemiz geri döndü. Gömü hizmetine oradan devam ediyoruz, meraklısına duyurulur.

Keyifli okumalar herkese :)

Eren E.

Oyunezer güzel bir bölüm. Geri dönmesi iyi olmuş. Genelde huysuz Tubek abi ile Kaan abi yazardı zamanında :P

Beğenenler: Feyling

onrdnyonrdny
Üye
Kapağı Zelda sandım bir an.

image

Beğenenler: geminilaser

DharkanDharkan
Üye
Ülkemizde Nintendo olmayınca oyunun çakması kapak oluyor mecbur. :P

Beğenenler: MAVİSAKAL, agunZagun, Dreamon

FreudFreud
Üye
theHunter'ın incelenmemesi kötü olmuş, zira potansiyeli çok yüksek bir oyun bana kalırsa.
CgtyKy
Üye
Blacksmith ekibinin bir üyesi olarak bize yer vermenizin, bizi ne kadar mutlu ettiğini söyleyebilirim!

Teşekkürler!
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Freud dedi:

theHunter'ın incelenmemesi kötü olmuş, zira potansiyeli çok yüksek bir oyun bana kalırsa.

theHunter önemli oyun elbette ama bu aya yetişmedi maalesef, önümüzdeki sayıda artık.

CgtyKy dedi:

Blacksmith ekibinin bir üyesi olarak bize yer vermenizin, bizi ne kadar mutlu ettiğini söyleyebilirim!

Teşekkürler!

Bizim için zevktir :) Güzel haberlerinizi bekleriz.
FreudFreud
Üye
-Ö- dedi:

Freud dedi:

theHunter önemli oyun elbette ama bu aya yetişmedi maalesef, önümüzdeki sayıda artık.

Sevindim, teşekkürler.
ultimate_35ultimate_35
Üye
Bağımsızlardaki bazı yerler çok yetersiz geldi bana : /

Kısa Kısa olan bölümde 12 tane bağımsız yapım çok çabuk es geçilmiş bide resim eksikliği de var.

Bunun sebebi tam olarak nedir ? yani resimler ile sayfa sayfa anlatılmamış diğerleri gibi.(diğer bağımsızlar)
discussioncontroller