Oyungezer 113 - Mart 2017
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin

Bağımsızlardaki bazı yerler çok yetersiz geldi bana : /

Kısa Kısa olan bölümde 12 tane bağımsız yapım çok çabuk es geçilmiş bide resim eksikliği de var.

Bunun sebebi tam olarak nedir ? yani resimler ile sayfa sayfa anlatılmamış diğerleri gibi.(diğer bağımsızlar)

Yerli Bağımsızlar dosyası bayağı tatlı oldu diye düşünüyorum şahsen ama o dediğin elbette ki dosyanın en önemli eksikliği. Daha fazla oyundan, daha geniş geniş bahsetmeyi çok isterdik (orada sadece kısa bahsedebildiklerimiz dışında umut vaat eden daha bir sürü yerli oyun geliştiriliyor elbette). Ama sayfa sayısı iyice coşacaktı bu durumda, 10 sayfanın üzerine çıkmamaya çalıştık özellikle.

Fazla yapabileceğimiz bir şey yoktu yani kısacası. Ha, elimizden ne gelir? Gelişmeler oldukça yerli yapımların haberlerini, incelemelerini, ön incelemelerini yapmak gelir bundan sonra. O konuda elimizden geleni ardına koymayacağızdır elbette :)
ultimate_35ultimate_35
Üye
haklısınız zaten fuarda 30 tane bağımsız beni de çok şaşırtmıştı : )

ama onun dışında gerçekten süper olmuş beğendim baya zaten Gıst için apayrı bir sayfa da yazılması beni baya sevindirdi, hem içeriklerde dolu doluydu :)
WewWewWewWew
Üye
Dharkan dedi:

Ülkemizde Nintendo olmayınca oyunun çakması kapak oluyor mecbur. :P

Üzdün :(
aligonulacar
Üye
Abi kapak harika olmuş keşke aynı görselin posterini de verseydiniz :)

Beğenenler: ParaDise

FreudFreud
Üye
Dolu dolu bir sayı olmuş, elinize sağlık.Tek eleştirim, keşke İngilizce bilmeyen ya da iyi bilmeyen okurlarınız da olduğu için Youtube kanalları arasına biraz da Türkçe kanal ekleseydiniz.Her ay ya da belirli aralıklarla Youtube kanalı paylaşsanız güzel olur.

Beğenenler: Feyling

soloistdeve
Üye
Dergi nerede? İstanbulun göbeğimdeyim hala bayide yok. Ayın 6sı oldu be abi?!
discussioncontroller