Satılık Zotac Gtx 1080 Amp Extreme Edition
MrMaJeRe
Üye
2 ay önce yeni sistem toplarken aldığım Zotac Gtx 1080 AMP Extreme Edition (O8G) kartımı satıyorum. Bugün (01.03.2017) açıklanan Gtx 1080 Ti alacağım için satıyorum yanlış anlaşılma olmasın yoksa ekran kartından çok memnunum. Sıfırı şu an 3500-3600 TL arasında satılıyor. Benim istediğim fiyat 2600tl, garantili kutulu faturalı bir şekilde vereceğim. Kart 2 aylık henüz. Aşağıda benchmark sonuçlarını görebilirsiniz.

image

image
RidygoRidygo
Üye
Fiyat fazla.
ImplexibleImplexible
Üye
2700TL civarına yurtdışından sıfır alınabiliyor üstelik garantili. Fiyatı 2400'e çekersen alıcı bulman daha kolay olur.

Beğenenler: Edrarc

külbastıkülbastı
Üye
3000 lira fazla. Titan'dan daha hızlı olan GTX 1080ti 700 dolara çıkmak üzere.
RidygoRidygo
Üye

2700TL civarına yurtdışından sıfır alınabiliyor üstelik garantili. Fiyatı 2400'e çekersen alıcı bulman daha kolay olur.

Gümrük vergisi dahil?

Evet amazondan 2650 küsür civarına EVGA GeForce GTX 1080 FTW GAMING alınabiliyor.
DharkanDharkan
Üye
Sanırım Türkiye'de aldı kartı. Eğer öyleyse anlaşılabilir bir nebze
ImplexibleImplexible
Üye
2200'e Türkiye Garantili satanlar var mesela. AMP! Extreme piyasanın en iyi 1080 modellerinden biri, bu durum fiyatı biraz daha yükseltebilir.
DharkanDharkan
Üye
Açıkçası 1080 satmak için en saçma kart. 1080ti isteyen adamın en başından 1070/1060 falan alması lazım. Ya da beklemesi.

Beğenenler: Ridygo

RidygoRidygo
Üye
Ben bekledim ama, alsam ne olacak ki dedim sonra.... Lansmanda bile eski oyunlar üzerinden tanıtmışlar.

Oyun yoksa kartın anlamı yok.
MrMaJeRe
Üye
Arkadaşlar fiyatı zaten Türkiye fiyatına göre belirledim, sıfırı bu kartın vatanbilgisayarda 3600 hepsiburada 3500, yurtdışından alacak adam zaten oradan alsın daha mantıklı, ben yurtdışından almak istemeyenler için ticari kaygı olmadan koydum satışa. İsteyen pazarlık yapabilir tabi ki.

Beğenenler: MAVİSAKAL

DharkanDharkan
Üye
Yok, mesele o değil de, sen bu kartı yurt dışından alıp yurt içi fiyatına satıyorsan o kötü. Dediklerine bakarak buradan aldığını umuyorum.
discussioncontroller