Dilenci adlı oyunum hakkında düşünceleriniz
İlkerBoraN
Üye
Arkadaşlar merhaba.Yaptığım bir survival oyununu sizlere tanıtmak isterim.
Oyunda bir dilenci olarak başlıyorsunuz.Sokakları,mahalleleri gezerek çöp kutularından eşyalar bulup satarak para kazanmaya,hayatınızı dizmeye başlıyorsunuz.

image

image

image

image

image

image

image

image

Beğenenler: threepvoodoo

DharkanDharkan
Üye
Dilenciler çöp kutusu mu karıştırıyor şuursuz
İlkerBoraN
Üye
Bak şimdi şuursuz ne,gittin oraya mı takıldım kardeş helal
mcprozackmcprozack
Üye
Hadi kardeşim allah versin.
DharkanDharkan
Üye
.
İlkerBoraN
Üye
Şuraya koyduk şunu,dalga geçilsin ya da herhangi başka birşey olmasın diye.Ama klasik Türk "geymır" yorumları.Madem bildiğiniz şeyler var,yargıla oyunu eksiklerini söyle bak şöyle nasıl gözüküyor ona göre yorumunu yap.Ama yok,evde 24 saat forumlarda dolaşıp her önüne gelenle dalga geçmek işiniz.Peh

Beğenenler: ryuuk, mcprozack

DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Hangi platforma cikardigini anlayamadım ama androidde homeless diye bir oyun vardı ona benziyor gibi teması. Açıkçası o oyun birkaç gün oyalamıştı beni, fena degildi. Ondan daha detaylı bir şey olursa guzel olabilir.
tersadamtersadam
Üye
Anlamadim yav adama niye yuklendiniz?

Oyun hakkinda diyecek bir seyim yok. Sadece harita cok tanidik geliyor nedense.
külbastıkülbastı
Üye
Birkaç ekran görüntsüyle nasıl yorum yapabilirim ki? Google store'da arama sonuçsuz kaldı ve internette Orhan Gencebay şarkıları çıkıyor. Demo koyamayacaksan en azından bir video koy da ona göre şurası eğlenceli, şu kısmı çok tekrar ediyor, şu oyundan kopyala yapıştır olmuş, şu karakter güzel çizilmiş, bu adam götüm gibi olmuş, Türkçe'yi katletmişsin vb. şekilde iyi-kötü yorum yapılsın.
threepvoodoothreepvoodoo
Üye
Diğer arkadaşların da dediği gibi yorum için sunumunu genişletmelisin. Video vesaire ile. En azından bir şey yaratabilmişsin, bu da bir başarı. Başarılarının devamını dilerim.
discussioncontroller