Destiny 2
DharkanDharkan
Üye
ImplexibleImplexible
Üye
Biraz oynadım, dikkatimi çeken en önemli detay oyunun optimizasyonu oldu. Son zamanların en sağlam optimizasyonu olabilir. Hem GTX960 hem GTX1070 ile denedim, yağ gibi akıyor oyun.

Beğenenler: Ridygo

RidygoRidygo
Üye
Herkes aynını söylüyor.
ripperkamil93ripperkamil93
Üye
Nedendir bilmiyorum ama oyun içi ayarlardan çözünürlükleri görmeme rağmen çözünürlüğü değiştiremiyorum. Bungie forumlarında da benzer şikayetler var. İstediğim çözünürlükte oynayabilmek için çözünürlüğü Windows üzerinden değiştirmem gerekiyor. (Sistemim Windows 8.1)

Onun dışında hiçbir sıkıntım yok 840M'de bile gayet oynanabilir durumda.
DharkanDharkan
Üye
Oyunu bilgisayara alacak kimse var mı?
SamsonSamson
Üye
Hayır.

Lootshooter alternatifi olarak Division alın hojam. Destiny'den daha kötü bir şekilde çıktı ama şu an gayet güzel durumda.

Destiny de 2 sene sonra adam olunca alırız.
creiGncreiGn
Üye
Dharkan dedi:

Oyunu bilgisayara alacak kimse var mı?

Aldim ben. Fakat hem ilk hafta (24'u haftasi) bilgisayara erisimim olmayacak evde olmadigim icin, hem de her aksam oynamaya pek vakit yok. Ama ilk oyun gibi grind gerektirmiyormus galiba; haftalik gorevlerle falan guzel loot veriyormus, 2-3 aksam girer o tarz gorevleri birlikte yapariz firsat oldukca.
ImplexibleImplexible
Üye
Ben de PC'ye aldım oyunu. Betanın performansı oyunu almamda etkili oldu.
owleyesowleyes
Üye

Ben de PC'ye aldım oyunu. Betanın performansı oyunu almamda etkili oldu.

DharkanDharkan
Üye
Sevindim ya, kimse çıkmaz diyordum. Battle tag'im Dharkan#2991. Ekleşelim

@Samson
Haklısın aslında. Hatta bende Division var. Ama yani arada bi girip bakıyorum, yapacak o kadar çok şey var ki kafam karışıyor kapatıyorum.

Bir de konsept olarak Destiny bana çekici geliyor, sci-fi shooter olsun da ne olursa olsun kafasının da etkisi olduğunu inkar edemem.
discussioncontroller