VENOM
SolidRisesSolidRises
Üye
Ben çok fena Todd Mcfarlane versiyonunu bekliyordum ama Venom'ın Ultimate versiyonunu yapacaklarmış.

Bir tane haber sitesi kaynak sağlam diyip basmış haberi. Doğru çıkarsa yine sevinirim, Ultimate de iyidir. En azından çıkıp makineli tüfekli Agent Venom saçmalığına vs girilmez.

image
__skytalker____skytalker__
Üye
Ultimate ne yav bırak. Ayrıca Agent Venom müq bi karakter, cidden okumanı tavsiye ederim.
Flash>Brock
SolidRisesSolidRises
Üye
Okudum yav, rezalet. Venom'ı, Spider Man zıttı olarak yarattı bu herifler. Böyle bildi, hastası oldu millet. Makineli tüfek, zırh vs Agent dedikleri Punisher'ın devlete çalışan versiyonu gibi. Dergilerin alternatif hikayesi olarak kalacaksa kalsın, sorunum yok. Filmini çekiyorsan orijinali olmalı. Zaten haber kesin değil, çıkıp Mcfarlane Venom yapıyoruz da diyebilirler. Takla atarım şerefsizim.
Üye
Açıkçası Brock'un Spider nefreti dışında aynı karakter, farklı hosttan dolayı farklı özellikleri olabiliyor doğal olarak. Kontrolü kaybetti mi bildiğin Venom zaten.

Brock da zaten Spider-Man dışında villian değildi pek. Bunda öyle birşey de olmayınca ve host asker olunca böyle oldu. Bence en kaliteli karakter değişimlerinden biri.

Ha ilk Brock olsun tabii, Brock olmadan Agent Venom da havad akalır, etkisi büyük. Gelecekte bi Agent Venom görmek isterim ama.
RidygoRidygo
Üye
Sky şu dediğin değişiklikleri bir filmde yapsalar yine böyle olumlu yönden yaklaşır mıydın merak ettim :D
Üye
Değişikliğin kalitesine bağlı ama şu da var, filmler uyarlama, kalkıp durduk yere değiştirirlerse olmaz tabiki. Çizgi romanlarda yıllar sonra yapıulan değişiklikle sinemada daha ilk filminden bambaşka birşey ortaya koymak bir değil.

Mesela marvel çizgi romanalrda herkesi değiştirdi ve hepsi bok gibi.

Beğenenler: SolidRises, Ridygo

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Venom filmi yapiliyorsa orijinali gibi olmalı.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Anlaşılan Sony Marvel'a sadece "Örümcek Adamı" vermiş!

http://comicbook.com/marvel/2017/08/11/black-cat-silver-sable-marvel-adaptation-release-date/
Üye
Sinister Six var işte bir de. 6 düşman yapar, yeter buna.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Tom Hardy'nin Instagram hesabından sildiği görsel:

image

Zaten daha önce Carnage söylentisi çıkmıştı, doğrulanmış oldu.

Dün ise filmde Tom Holland'ın ufak bir rolünün olduğu söylentisi çıktı. Bu doğruysa, film MCU evreninde geçiyor demektir.

Beğenenler: Ridygo

discussioncontroller