Oyungezer 114 - Nisan 2017
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

KRATOS'UN YENİ MEVZUSU HAKKINDA BOL ATIP TUTMALI BİR MUHABBET ÇEVİRELİM DEDİK
God of War İlk Bakışı

600 YILDA BİRAZ TİPİMİZ KAYMIŞ AMA YENİ GALAKSİ DE FENA DEĞİL GİBİ SANKİ
Mass Effect: Andromeda İncelemesi

TABİİ Kİ MÜKEMMEL AMA "O KADAR" MI MÜKEMMEL?
The Legend of Zelda: Breath of the Wild İncelemesi

GÖREBİLECEĞİNİZ HEM EN TUHAF HEM DE EN ETKİLEYİCİ OYUNLARDAN
NieR: Automata İncelemesi

PLANESCAPE: TORMENT'İN RUHANİ DEVAMI OLMAK KOLAY İŞ DEĞİL
Torment: Tides of Numenera İncelemesi

UBISOFT BÜYÜK OYNUYOR
Ghost Recon: Wildlands İncelemesi

BİR TÜRLÜ İNSANLARA BU GARİP OYUNLARI NEDEN SEVDİĞİMİZİ ANLATAMIYORUZ!
"Ne Buluyorsun Bu Oyunda?" Mini Dosyası

BU KADAR DEV YAPIM ARASINDA SAKIN GÖZÜNÜZDEN KAÇMASIN
Hollow Knight İncelemesi

"ESKİSİNİN BİRAZ İYİSİ" OLUR SANIYORDUK
Middle-earth: Shadow of War İlk Bakışı

DONANIM DÜNYASINI KÖKTEN TAZELEMEYE Mİ GELDİ?
"AMD Ryzen" Mini Dosyası

İNCELEMELER
911 Operator
A King's Tale - Final Fantasy XV
Bad Dream: Coma
Bleed 2
Boor
Deus Ex: Mankind Divided - A Criminal Past
Faeria
Fast RMX
Hollow Knight
Lego Worlds
Mass Effect: Andromeda
NieR: Automata
Night in the Woods
Northgard
Realpolitiks
Rebuild 3: Gangs of Deadville
Robo Recall
Rock God Tycoon
Stories Untold
Styx: Shards of Darkness
Tavern Tycoon: Dragon's Hangover
theHunter: Call of the Wild
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
The Wardrobe
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Torment: Tides of Numenera

ve çok daha fazlası...
Portal'da Oyunezer, Zoom'da Alien Covenant, Retrospektif'te Frank Herbert, Son Jeton'da Doom, Data'da Nintendo Switch, TV'de Iron Fist, Blu-ray'de Silence...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Hepsine yetişebilelim diye günde 15+ saat oyun oynadığımız neşesi de yorgunluğu da bol bir ayın sonundan herkese selamlar!

Bu sabah (Perşembe) itibariyle dergiyi matbaaya yolladık, eğer her şey yolunda giderse ayın 1'inde derginin basılı versiyonu çıkmış olacak (söz vermiş olmayayım tabii). Dijital versiyon ise bir aksilik olmazsa yarın açılacaktır.

Bu kadar hit oyun arasındayken biraz zor olacak ama hep oyun oynamayın, arada dergimize de göz atın ^_^ Herkese iyi okumalar şimdiden!

Beğenenler: Phenomenon, Aresny, ParaDise

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kapak ateş ediyor. Alırım bir dal. ^^

Beğenenler: ParaDise

tersadamtersadam
Üye
Nice pic
Bedelellis
Üye
Dergiye göz ucuyla baktım. Şunu söyleyebilirim ki çok dolu bir sayı olmuş. Bu kadar çok oyunun çıktığı bir ayda ekstradan God of War ön incelemesinin de sıkıştırılmasını doğru bulmadığımı belirteyim. Çok stratejik gelmedi bu durum doğrusu. Önümüzdeki ayın sayısında persona 5 haricinde başka önemli oyun yokken God of War ile kombine edilseydi hoş olabilirdi. İncelemelere gelirsek mass effect incelemesini başka isimlerden beklerdim. Arada açar eski Mass effect 2 incelemesine bakarım. (Evet! Biraz fanboyum :D) Oyunu Tides of Numenera incelediği için Eser inceleyememiş. Ama Ömer sen hep Mass effect hem de Nioh incelemesini yazmışsın en azından birisini başkasına paslasaydınız. Bi ara Nurettin üstüne yoğunlaşmıştı incelemeler şimdi adamı fazla göremiyoruz bir dengesizlik oluşmuş gibi. Önemli bir konu daha var. Sitede Eser'in en son yazdığı iki enfes makale var. Onları da önümüzdeki sayılarda dergide görmek istiyorum nacizane. Basılı olmadığı zaman sitede kaybolup gidemeyecek kadar değerli şeyler çünkü.

Bu kadar oyun dolu bir sayı herhalde yıl sonuna doğru ancak görebiliriz. Son olarak sayfa tasarımları eskiye göre daha oturmuş gibi ben o bir kaç yıl önce değişim zamanındaki tasarım hatalarını, tercihleri çok eleştirmiştim. Şimdi gözüme çok batmıyor. Basılı yayının ölmek üzere olduğu zaman diliminde okunabilecek birkaç yayından biri siz kaldınız. Kan kayıplarına rağmen özveri, alın teri ve emek sayesinde devam etmeyi başarıyorsunuz.

İyi çalışmalar.

Beğenenler: edenknight

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Bedelellis Bana kalırsa bütün işaretler gösteriyor ki bu ay içinde yeni Assassin's Creed duyurulacaktır. Hazır fırsat varken God of War hakkında biraz atıp tutalım dedik :)

Mass Effect'e özellikle ben girişmek istedim. Çünkü hem kendimden başka kimseye "4 günde 70 saat oynanacak bu oyun!" diyecek kadar acımasız değilim, hem Mass Effect'i ben de çok seviyorum :) Bir şey daha var ki P5'ten sonra çoook uzunca bir süre, muhtemelen 1-1,5 yıl benlik büyük oyun çıkmayacak. Büyük oyun yazma hevesimi şu sıralarda alıyorum :) Ha ama yazıyı beğenmediysen bir şey diyemeyeceğim tabii :(

Güzel sözler için de ayrıca teşekkür. Ama basılı yayının öldüğü yok ya, kağıttan yazı okumaktan hoşlanan insanlar her daim olacaktır :)
woddwillwoddwill
Üye
Dolu dolu, çok güzel bir sayı olmuş. Özellikle Nier Automata incelemesine bayıldım.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Ömer dükkana da eklerseniz yeni sayıyı sevünürük.
BlackDeep000BlackDeep000
Üye
Oh mis gibi valla.
DecypherDecypher
Üye
Ben bu sayıda en çok Ömer'in NieR incelemesini beğendim, yaratıcılık on numara.

Beğenenler: edenknight

edenknightedenknight
Oyungezer
Decypher dedi:

Ben bu sayıda en çok Ömer'in NieR incelemesini beğendim, yaratıcılık on numara.

Aynen abi, benim Zelda ve senin Torment de gayet iyi olsa da NieR gibi güzide bir oyuna yakışan güzide bir inceleme olmuş, on puan, on puan, on puan!

discussioncontroller