Oyungezer 114 - Nisan 2017
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Eheheh teşekkürler, çok mu robotik sıkıcı oldu diye düşünmüyor değildim ama beğendiğinize sevindim.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Öyle bir sayı yapmışız ki herkesin nutku tutulmuş, kimse bir şey demiyor :))

Bu mesajı gören herkese benden quest o zaman: Bu sayı hakkında bir iyi bir de kötü bir şey söyleyin. Bu quest'i yapmazsanız goblinler köyü yakacak :))

Beğenenler: edenknight, Aresny

tersadamtersadam
Üye
Su veren itfaiyenin, hehe. Yok dur o baska bir ulkeydi.
PhenomenonPhenomenon
Üye
-Ö- dedi:

Öyle bir sayı yapmışız ki herkesin nutku tutulmuş, kimse bir şey demiyor :))

Bu mesajı gören herkese benden quest o zaman: Bu sayı hakkında bir iyi bir de kötü bir şey söyleyin. Bu quest'i yapmazsanız goblinler köyü yakacak :))

Genel olarak güzel sayı olmuş, ellerinize sağlık. Gözüme en çok çarpanlar;

Güzel: Pixel'deki DOOM'un sayfa tasarımları çok şık olmuş.
Kötü: Onur'un Ön İnceleme yazıları akıcılıktan uzak, detaylara çok fazla odaklanmış buldum.

darkkkraldarkkkral
Üye
Ben de bir yorumda bulunayım bari: Tekmili Birden sayfalarında yılın 1 ayında çıkıp daha sonra ortalıkta gözükmeyen spor oyunları yerine VR oyunlarını koymanız çok mükemmel bir tercih olmuş. Kimin aklına geldiyse tebrik ederim. Genel olarak ise dolu dolu bir sayı olmuş. Ellerinize sağlık.

Beğenenler: Aresny

sperhasan544sperhasan544
Üye
Merhabalar oyungezer admin bey size bir sorum olucak ben muhtemenlen derginize yıllık abone olucam fakat aklımda bir soru var dergilerinizin içinden posterler çıkıyormu ?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Merhabalar oyungezer admin bey size bir sorum olucak ben muhtemenlen derginize yıllık abone olucam fakat aklımda bir soru var dergilerinizin içinden posterler çıkıyormu ?

Verirlerse evet.

tersadamtersadam
Üye
Poster mi dergiden cikar dergi mi posterden?

Posterler o kadar cok soruluyor ki dergi, poster yaninda esantiyon muamelesi goruyor, hehe.

Gidin bastirin daha ucuza istediginiz kadar.
sperhasan544sperhasan544
Üye
Dostum sadece poster için alacağımı kim söyledi ?Cidden merak ediyorum ?

Beğenenler: Dharkan

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Phenomenon ve darkkral Yorumlar için teşekkürler ^_^ VR oyunlarını koymak Tarık'ın aklına geldi sağolsun. Umuyorum şöyle kallavi VR oyunlarıyla dolar önümüzdeki zamanlarda oralar, şu an için hep üçer beşer saatlik orta çaplı şeylerle dolu genelde.

@sperhasan544 Selamlar. Maalesef arada bir verebiliyoruz posteri, her zaman olmuyor.
discussioncontroller