Askerlik yapanlar toplanabilir mi :( ?
Deniz31
Üye
Dediğim gibi psikolojim bozuk. Yüksek doz ilaçlar kullanıyorum. Bazen aptallaşıyorum ilaçlar yüzünden. Sağlıklı düşünemiyorum. Her şeye olumsuz bakıyorum, boşlukta hissediyorum kendimi.
Emin olmayı bir kenara bırak ama disi ağrıyan askerı hastaneye gönderiyorlar. Bu kadar sorunu olan birini gondermemeleri imkansız gibi geliyor. Ben kendi düşünceme tabi ki kesin olarak bakmıyorum. Ama arkadaş sana 3 ayı yaptırırlar deyince bende kendi anlık düşüncemi söyledim sadece.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Diğerlerini bilmem de, bizde de psikolojisi bozuk ve yüksek dozda ilaç kullanan askerler vardı. Hepsi askerliğini yaptı yani. Sadece nöbet tutmuyorlardı.
Deniz31
Üye
Sen nerede askerlik yaptın ?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Tekirdağ/Hayrabolu

Beğenenler: Deniz31

tersadamtersadam
Üye
Afedersin de ölmüşsün, birak seni geri gondermeyi cagirmalari hata.
Deniz31
Üye

Tekirdağ/HayraboluBen şırnak/Gabar da, karakol da askerim. Bizim şartlarımız bir değil abiciğim. Tekirdağ zaten sürgün yeri
Deniz31
Üye
tersadam dedi:

Afedersin de ölmüşsün, birak seni geri gondermeyi cagirmalari hata.Aldılar abi ne yapayım. Üstüne Şırnak da Gabar dağında bir karakola verdiler. Çatışmaların yoğun olduğu bir bölgeye.
TaxmanTaxman
Üye
bu sürgün yeri ne demek yaw sürekli duyuyorum hala anlamadım.
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
@Deniz31 Hudut namustur. Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terk edilemez.

Beğenenler: Deniz31

rubyredrubyred
Üye
Taxman dedi:

bu sürgün yeri ne demek yaw sürekli duyuyorum hala anlamadım.rdm yani psikolojik sorunlu olan ve genelde madde kullanan adamları yolluyorlarmış ama o da değişmiş ya. artık eskisi gibi değil diyorlar.

Beğenenler: Taxman

discussioncontroller