16 Nisan 2017 Referandumu
JerryJerry
Üye
Tırsmış, erken seçim demedi. Başkanlığı getirip, başkasına kaptırmak da var işin ucunda...

Müttefiklerimiz lütfen bu sonuca saygı duysun gibi bir cümle kullandı. Olayların nereye gideceği belli olmuş oldu.
QuendarthQuendarth
Mod
Başkasının başkan seçilme ihtimali var mı? Diğer tüm partiler toplanınca %50'yi biraz geçiyorlar ama herkesin oy vereceği ortak bir aday çıkması imkansız.
CyroCyro
Üye
ekonomi ne olacak bu arada? dolar referanduma kadar zorla olabildiğince düşük tutuluyor falan deniyordu.
semsınsemsın
Üye
Quendarth dedi:

Başkasının başkan seçilme ihtimali var mı? Diğer tüm partiler toplanınca %50'yi biraz geçiyorlar ama herkesin oy vereceği ortak bir aday çıkması imkansız.

Ekmeleddin İhsanoğlu!
SwooshSwoosh
Üye
bizim diktatörün sıkıntısı m*slüman olması ve müritlerinin gencecik askerlerin kafasını falan kesebilecek kadar sayko olması. putin > erdo

Beğenenler: CombiningPerson, semsın, Gun

JerryJerry
Üye
Quendarth dedi:

Akp'nin 2019'a kadar %50'yi elinde tutabileceğinden emin misin peki? Ysk'nın kararı sonrası bu hafta içinde Ab-Abd ve Türkiye arasında kriz çıkacağı kesin gibi.
HOXHOX
Üye
scheisse, tekbire başladılar burda fışkırıklar. moralimi şundan daha çok bozan bir ses yok yemin diyorum. tiksiniyorum.

Beğenenler: isotic

QuendarthQuendarth
Mod
Oylarda bir miktar düşme olabilir ama mesela %40'a düşeceğini varsaysak bile %40'ı geçecek başka bir adayın çıkması çok zor olur. Daha fazla düşmesi için de bayağı önemli gelişmelerin olması lazım, sadece ekonominin kötüleşmesiyle çok ciddi bir düşüş olacağını düşünmüyorum. Şans işi tamamen.
JejunumJejunum
Üye
şu forumu komple alıp yurtdışına koysak ne iyi olurdu doğrusu. şimdi tvden rte böğürürken ben mount dew yudumluyor olabilirdim.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Edirne falan da yeter

Beğenenler: Jejunum, phd

discussioncontroller