16 Nisan 2017 Referandumu
H.B.A.H.B.A.
Üye
olm o değilde bundan sonra nolacak
ciddi olarak sıçtıklarının farkındalar mı
zaferleri kendi doomlarının başlangıcı olabilir, benden söylemesi

>%51 gibi ucu ucuna bir rakamla şaibeli bir seçim kazan
>dolar ve euro çıldırmak üzere
>ekonomi s*ki tutmuş, ohal ile kotarıyor ol
>dünyadaki bütün relevant ülkelerle aran bozuk olsun
>ww3 bells
>oy anam oy tarhanam???

ha olan arada yine bize olacak, ondan kaçış yok
semsınsemsın
Üye
Jejunum dedi:

şu forumu komple alıp yurtdışına koysak ne iyi olurdu doğrusu. şimdi tvden rte böğürürken ben mount dew yudumluyor olabilirdim.

Doritos baharatlı, Fruko yap hajum. Aynısı gibi oluyor.
JejunumJejunum
Üye
semsın dedi:

Jejunum dedi:

şu forumu komple alıp yurtdışına koysak ne iyi olurdu doğrusu. şimdi tvden rte böğürürken ben mount dew yudumluyor olabilirdim.

Doritos baharatlı, Fruko yap hajum. Aynısı gibi oluyor.

Onun yerini hiçbir şey tutmuyor hajum ...ühü

acdervisacdervis
Mod
Geleceği kestirmeye çalışıyorsanız içtenlikle yapabileceğim tek tahmin istikrarsızlığın artacağı. Malum ülkenin içinde bulunduğu yönetim krizinin bir yere gittiği yok.

Bu anayasa yaşamaz. Ama ölene kadar çektirir.
FaironFairon
Üye

2 senemiz daha var yav, o sürede 50 kere kaçılır

Yapabilirlerse 2 sene beklemezler. Şu tabloyu düzeltip başa geleceğini bilse erken seçime gider Tayyip.

Beğenenler: MAVİSAKAL

hebelehoohebelehoo
Üye
Ya biraz provokatif gelecek, bugün de bu mu söylenir diyebilirsiniz haklısınız ama ben şahsen Kılıçdaroğlu'ndan ölesiye tiksiniyorum artık ya. Chp kapansa üzülmeyecek noktaya getirdiler insanları.

rubyredrubyred
Üye
hebelehoo dedi:

Ya biraz provokatif gelecek, bugün de bu mu söylenir diyebilirsiniz haklısınız ama ben şahsen Kılıçdaroğlu'ndan ölesiye tiksiniyorum artık ya. Chp kapansa üzülmeyecek noktaya getirdiler insanları.

neden ?
semsınsemsın
Üye
Neyse ben Erdoğan'ın konuşmasını sevdim, böyle herkesi kabul edecek şekilde konuştu. İnsanları ayrıştırmıyor, iyi bir şey yapıyor.
hebelehoohebelehoo
Üye
rubyred dedi:

hebelehoo dedi:

neden ?

Ya şimdi konuşmasını dinledim yeni, az önce bitti zaten. Sanki 1,5 milyon sahte oya değil de ne bileyim bütçe kanununa itiraz eder gibi konuşuyor hala. Takipçisi olacakmış falan. Ha siktir ulan takipçilik mi kaldı aq
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Haklısın hajum, ysk'nın anasını da alıp gitmesini tembih etmeliydi.

Burhan kuzu da ne keko adam yav, binaryden beter yemin ediyorum
discussioncontroller