16 Nisan 2017 Referandumu
hebelehoohebelehoo
Üye
Keşke öyle birşeyler dese yani daha ne olması lazım, canlı yayında idamlar mı olsun mesela hareketlendirmek için? Zaten aylardır rezalet bir hayır kampanyası yürütüldü, ulan bari bugün birşey yap. Yapamıyorsa konuşamıyorsa defolsun gitsin Bahçeli'nin yanına.
SwooshSwoosh
Üye
kamalın derdi bence de siyaset yapmak falan değil. koltuğa oturan götüne sürüyor tutkalı aq memleketinde
H.B.A.H.B.A.
Üye
alakalı

Spoiler:
image
Kimi
Üye
KK'yı genelde savunurdum ama açıklama yapmak için şu saate kadar beklemesi bile yeterince sinir bozucu. YSK kararı kaçta aldı, AKPliler zafer konuşmalarını yaptı sen yeni çıktın. Tebrikler
Eddard StarkEddard Stark
Üye
hebelehoo dedi:

Zaten aylardır rezalet bir hayır kampanyası yürütüldü

hayırın şu kadar yüksek oy olması tamamen başarılı kampanya sayesinde, ne saçmalıyorsun yav?

Beğenenler: mcprozack

hebelehoohebelehoo
Üye
Chp'nin yürütemediği kampanyayı savunuyorsan birşey demiyorum gerçekten. Muhalif Mhp'liler bile daha etkili propoganda yaptı.
rubyredrubyred
Üye
hebelehoo dedi:

Chp'nin yürütemediği kampanyayı savunuyorsan birşey demiyorum gerçekten. Muhalif Mhp'liler bile daha etkili propoganda yaptı.

nope.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Kılıçdar amca istifa etsin, Muharrem İnce gelsin.
Amenquiver
Mod
Swoosh dedi:

bizim diktatörün sıkıntısı m*slüman olması ve müritlerinin gencecik askerlerin kafasını falan kesebilecek kadar sayko olması. putin > erdo

Bizim hayatımızı batırdığı için bu adama kızgınız da daha yarısı kadar gelişmiş değil erdoğan. Muhalefet liderini öldürüyor adam ülkesinde :)
dodgerdodger
Üye
yarın sabah şak 4 olursa gör dalgayı.
discussioncontroller