16 Nisan 2017 Referandumu
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
hebelehoo dedi:

Chp'nin yürütemediği kampanyayı savunuyorsan birşey demiyorum gerçekten. Muhalif Mhp'liler bile daha etkili propoganda yaptı.

KeK
SwooshSwoosh
Üye

Swoosh dedi:

bizim diktatörün sıkıntısı m*slüman olması ve müritlerinin gencecik askerlerin kafasını falan kesebilecek kadar sayko olması. putin > erdo

Bizim hayatımızı batırdığı için bu adama kızgınız da daha yarısı kadar gelişmiş değil erdoğan. Muhalefet liderini öldürüyor adam ülkesinde :)

doğru diyosun ama bu akşam böyle
kurtkapankurtkapan
Üye
semsın dedi:

Neyse ben Erdoğan'ın konuşmasını sevdim, böyle herkesi kabul edecek şekilde konuştu. İnsanları ayrıştırmıyor, iyi bir şey yapıyor.

yawww sen gezi zamanı uyuya kalıp gelemeyen pofuduk bişisin sana kıyamam
-
ulan çok sövdüm mehapelilere de başlarındaki bunağa da ama büyük çoğunluğu geçit vermedi.

kürtler de güneydoğuda bırakmadı, tutundular fire verseler de

kılışdar yine açıklama yapıcaz diye bekletti ve hiç bir şey söylemedi.

kötü muhalefet filan demeyeceğim saçma ama sahiden bugün insanların arkasında toplanabileceği güvenebileceği bir tane insan evladı yok. büyük kaybediyoruz böyle olunca da

-
düne kıyasla değişen hiç bir şey yok. aksine tayyo korkmuştur da biraz, bunak da gt olur zaten önümüzdeki 1-2 ayda.

neredeyse 2 yıldır fiilen, anayasayı delerek çalışıyorlardı, bugün hayır çıksa yarına yine ohalle uyanacaktık.

biz görevimizi yaptık, şimdi her şey yanarken ordan oraya kovalarla koşturmalarını izlemek kaldı.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

DharkanDharkan
Üye
kurtkapan dedi:

biz görevimizi yaptık

En azından bunu diyebiliyoruz diye avutuyorum ben de kendimi.
SwooshSwoosh
Üye
- Cumhurbaşkanının görev süresi beş yıl olacak, bir kişi en fazla iki kez cumhurbaşkanı seçilebilecek. Ancak Meclis, cumhurbaşkanının ikinci döneminde seçimlerin yenilenmesine karar verecek olursa cumhurbaşkanı bir kez daha aday olabilecek. Böylece görev süresi, teorik olarak 15 yıla yaklaşabilecek.

mmh 15 yıl daha tayyip
titredim
kurtkapankurtkapan
Üye
15 daha yaşamaz
SwooshSwoosh
Üye
qnq 5 sene önce de 3-4 ay yaşamıyodu belli olmaz öldürmeyen allah öldürmüor
MosquéteroMosquétero
Üye
tayyip bi noktada 1984'teki gibi bi kişi olmaktan çıkıp bi figür haline geleceği için, çok da kafa yormaya gerek yok adamın yaşam süresine : D
DharkanDharkan
Üye
Tayyip'in yerine oğlu gelecek, hadi olmadı damadı gelecek

Başkanlık değil hanedanlık sistemi olduğunu unutmayın

Beğenenler: Swoosh

AK_LampardAK_Lampard
Üye
Bilal mi yönetecek şimdi ülkeyi: DDDDDD
discussioncontroller