Call of Duty: WWII
BenjaminBenjamin
Üye
image

Uzun bir aradan sonra CoD bekleyeceğim.
hebelehoohebelehoo
Üye
İyi olmuş bu. Tarihi oyun olsun da çamurdan olsun. Bence sanıldığı gibi WW2'nin o kadar derinine inilmedi daha. Şurada güzel anlatmışlar.

tersadamtersadam
Üye
Multiplayeri cod2 veya cod4 sistemine donsun baska bir sey istemiyorum. Sozde her oyunda gelisiyor, yenilikler geliyor ama hepsi bok gibi. Cod4 mpsinden aldigim tadi baska hicbir oyundan alamadim. Sacma sapan perkler, kill streak sistemleri, garip yardimci aletler falan, sniper tufeklerinin ak47 gibi kullanilmasi ve maplerin sniper oynamaya uygun olmamasi gibi angutluklarla geliyorlar her sene. Ulan 360 noscope videolari cekilmesi icin mapleri sniperlara uygun yapmiyorlar diyesim geliyor. En son ghosts ve advanced warfare mp oynadim, mapler got kadar. Cod4ten sonra uzun sureli olarak da mw3te kalmistim ama onda da sdhc sarmiyordu, kill confirmed populerdi. Akimbo iyi hostu.

Cod4um gelmis benim.
SwooshSwoosh
Üye
cod4 yeni remasterladılar ona yakın bişey yapmazlar
ammmmaaaaaaaa
mw2yi ww2 şeklinde reskinlerlerse full erekt giderim. single pek umurumda değil

Beğenenler: Samson, __skytalker__, Astus

SamsonSamson
Üye
Perk sistemi sıkmadı mı yaw?

Oyunun perkler etrafında dönmesi?

Class based yapsınlar bence.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Senaryo modu 4-5 saat sürecekse kalsın. Şöyle 10-12 saat sürmeli.

4 gün sonra, saat 20:00 da oyunu tanıtacaklarmış.

image

Beğenenler: Taxman

OneInchManOneInchMan
Üye
trailer ı izleyip hyple nabilen oldu mu? yine d day yine d day

Beğenenler: hebelehoo

kurtkapankurtkapan
Üye
normandiya normandiya böğ oldu artık be

cod 2 remastered değil de ne bu şimdi

ne hikayeymiş ulan bitmedi 70 yıldır

bi halt yaptılar savaşı kazandılar sanki dünyayı kurtardılar.

hebelehoohebelehoo
Üye
Sıfır hype sıfır.

SamsonSamson
Üye
>WWII çok yapıldı böğk
>Modern Warfare çok yapıldı böğk
>Gelecek savaşının boku çıktı böğk

Ne yapsın adamlar anlamıyorum vallahi. İskenderin askeri mi olmak istiyorsunuz, Romalı lejyon mu oynamak istiyorsunuz?

Milattan önce taşçağı adamı koyunca da Far Cry Primal oluyor işte.
goo_khangoo_khan
Üye
bu oyunun sorunu oyun motorunun bir türlü köklü bir değişim geçirmemiş olması. izledim trailerı, cod işte. on yıldır oynadığımız aynı cod. tamam kaplamalar daha iyi, modeller daha detaylı ama o kadar. biz bu oyun motorunun ne yapıp ne yapamayacağını biliyoruz zaten.

skyrimi de bu yüzden keyifle oynayamamıştım. bir oyun motoruna fazlaca aşina olduğumuzda işin büyüsü kaçıyor.
discussioncontroller