Call of Duty: WWII
SamsonSamson
Üye
Ridygo dedi:

Abi ne degisiklik olacak allasen :D

Yaya sayısını yükseltmemişler mi hala?
NoumenonNoumenon
Üye
Ridygo dedi:

Abi ne degisiklik olacak allasen :D

Umut dünyası :)

rubyredrubyred
Üye
İlk iki bölümü oynadım, hikaye hakkında bir şey demeyeceğim fakat grafikler çok güzel. oynanış da bildiğimiz cod.
goo_khangoo_khan
Üye
gamespot 9 vermiş.

grafikler bf1 kadar var mı misal? aydınlatma olsun, animasyon kalitesi olsun falan? hala 2d gibiydi patlama efektleri vs trailerlarda.
rubyredrubyred
Üye
valla grafiklerini bf1den daha çok beğendim ben. gözüme daha hoş geldi.
__skytalker____skytalker__
Üye
rubyred dedi:

İlk iki bölümü oynadım

Neden? Oyunun mu kalmadı kardeşim? Siege oyna.
rubyredrubyred
Üye

rubyred dedi:

İlk iki bölümü oynadım

haha hani şu "adamın sadece ayak baş parmağı görünüyordu , nasıl oldu da benim nerede olduğumu bilip beni vurdu arrghh" diye rage attıran oyun mu ?
Orderabi
Üye
pingler düzeldi 70 pingle akıyor siege, hoş hala hileci dolu ama olsun.

Beğenenler: Samson

SamsonSamson
Üye
rubyred dedi:

rubyred dedi:

İlk iki bölümü oynadım

haha hani şu "adamın sadece ayak baş parmağı görünüyordu , nasıl oldu da benim nerede olduğumu bilip beni vurdu arrghh" diye rage attıran oyun mu ?

Bu bahane de Siege'e bok atanların bir numaralı bahanesi. Hayır oyunda o kadar problem varken buna odaklanılması çok komik. Oyunu sürekli oynayan bir insan zaten bu olayla 30 maçta 2-3 kez falan karşılaşıyor...
rubyredrubyred
Üye
Samson dedi:

rubyred dedi:

rubyred dedi:

İlk iki bölümü oynadım

Bu bahane de Siege'e bok atanların bir numaralı bahanesi. Hayır oyunda o kadar problem varken buna odaklanılması çok komik. Oyunu sürekli oynayan bir insan zaten bu olayla 30 maçta 2-3 kez falan karşılaşıyor...

valla oyuna yeni başlayıp alışma dönemindeki adamın başına geldikçe sinir ediyor. bir de oyunu sürekli oynayamayınca operatörlere mi alışacağım yoksa bu saçma sapan şeye rage mi atacağım şaşırıyordum.
discussioncontroller